Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ МАЙ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Използвате 10 гранати в битки с чудовища
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
Voices, voices, voices... EmptyВто Апр 30, 2024 5:39 pm by The Cosmos

» Предложения
Voices, voices, voices... EmptyПет Апр 26, 2024 6:45 pm by The Cosmos

» samuel hwang.
Voices, voices, voices... EmptyСря Апр 24, 2024 5:15 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
Voices, voices, voices... EmptyСря Апр 17, 2024 10:09 pm by The Cosmos

» Voices, voices, voices...
Voices, voices, voices... EmptyСря Апр 17, 2024 2:09 pm by The Cosmos

» Сам Сириус
Voices, voices, voices... EmptyВто Апр 16, 2024 11:11 pm by Isabelle.

» Дориан Форд
Voices, voices, voices... EmptyВто Апр 16, 2024 11:07 pm by Isabelle.

» Отсъствия
Voices, voices, voices... EmptyПон Апр 15, 2024 9:09 pm by Julian L. Ortiz.

» The beast in your chest getting bigger
Voices, voices, voices... EmptyСъб Апр 13, 2024 11:46 am by Lucretia Nunberg.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posters
The Cosmos (5762)
Voices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9D 
Xiao Bai (2363)
Voices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9D 
Isabelle. (2285)
Voices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
Voices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1817)
Voices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9D 
Eva Massey. (1551)
Voices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
Voices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9D 
Liam S. (1389)
Voices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
Voices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
Voices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9DVoices, voices, voices... LXMzz9D 


Voices, voices, voices...

2 posters

Go down

Voices, voices, voices... Empty Voices, voices, voices...

Писане by The Cosmos Пон Апр 01, 2024 1:17 pm

Темичката е на Alara и Evelyn Hale

Всичко, което е било до момента и което се е случило на космическата станция ГО помните.

ЦЪК ЦЪК ЦЪК:

Намирате се в някакъв странен коридор,
стените на който са подвижни, като екрани.
Слузести елемент навсякъде по стените
и по пода.

Вие преценете коя първа да се събуди,
за да огледате пространството.

CREATIVE ACTIVATED

Ако имате желание, може да развиете въображението си и да напишете нещо и от свое име.



broken pieces
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Voices, voices, voices... Empty Re: Voices, voices, voices...

Писане by Alara Вто Апр 09, 2024 9:22 pm

Това място ме плашеше, беше толкова хаотично и нереално сякаш бях пред голям екран наблюдавайки филм с различни сценарий. Първо беше морга пълна със студени метални кутии и легла, след това беше нещо напомнящо на масажно студио, а сега...? Къде по дяволите се намирах сега? 


Определено не си спомням да бях кандидатствала за реге парти в изоставени канализационни тунели. Въпреки, че ярките светлини и шарени стени придаваха парти настроение нещо ми подсказваше, че тук нямаше нищо за празнуване.


Огледах се, но не виждах никого наоколо, нещо капна на рамото ми и побързах да го изчистя с погнуса беше неприятно на мирис и допир. Тръпки се разходиха по тялото ми от погнуса.


Изведнъж можех да чуя от далечината приглушена музика, може би наистина бях решила да дойда на парти? Но това не беше в мой стил или поне така си мисля, защото колкото и да се опитвах не можех да си спомня дори какъв бе моят стил, да не говорим за името ми.


Първият ми инстинкт беше да се обърна и да си тръгна, но за моя изненада зад гърбът ми имаше плътна стена, нямаше врата, прозорец или стълба. Определено това не беше изходът макар на тавана да имаше зелено светеща табелка която гласеше "Изход".


Нямах избор, пътят беше само напред. С нежелание започнах да се движа плахо стоейки с гръб колкото се може по - близо до стената без да се докосвам до слузта която се стичаше по нея. Нещо ми подсказваше, че това не е просто декорация и наистина нямах желание да бъда изненадана от създанието което можеше да остави подобни следи след себе си. 


Вървях известно време, коридорът макар и да се извиваше на места нямаше разклонения или врати, беше нещо което можеше да се очаква от канализационни тунели, макар и да нямах представа защо мислех така. Но освен липсата на разклонения или изходи, другото което беше подозрително бе фактът че до момента не бях срещнала абсолютно никого. Ако това бе парти локация не се ли предполагаше да има хора тук, пияни, дрогирани хора забавляващи се и движещи се във всички посоки? Отново нямах представа защо мислех така, но ми се струваше разумно заключение.


Музиката ставаше по - силна, светлините по - приглушени, а краката ми започваха да се уморяват. Нямаше как да следя времето, но определено бях вървяла доста дълго време. Спрях за момент да си почина, опитвайки се да измисля някакъв план за действие. Ако съдех по това което ми се беше случило напоследък определено ме чакаше голяма изненада. Което ми напомня нямаше ли още хора с мен? В моргата имаше една висока, едра жена, а след това намерихме още някого в студиото. Къде по дяволите бяха те тогава? Може ли това място всъщност да беше лабиринт? Може би всички бяхме пуснати в него на различни места и трябваше да намерим пътя си една към друга? Имаше ли смисъл в това?


Докато съзнанието ми премяташе идея с хиляда оборота нещо привлече вниманието ми. Досега не го бях забелязала, може би светлината не беше паднала под правилният ъгъл. Но сега го видях, на вътрешната страна на китката ми имаше печат, появяваше се и изчезваше спрямо светлината която го осветяваше. Спрях се огледах се, все още бях сама в този еднопосочен тунел, върнах погледът върху китката си. 


Какво по дяволите си ти?.....
Alara
Alara
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

Voices, voices, voices... Empty Re: Voices, voices, voices...

Писане by The Cosmos Сря Апр 17, 2024 2:09 pm

И в тоя момент усети силен трус, 
който накара цялото помещение да светва-изгасва много пъти.
Като все едно ... партито започваше.

Последващ трус, който те накара да се разлюлееш.

Силно изгасване за няколко секунди.
И силно светване, което щеше да опече ретините ти.

От коридора, по който провървя,
виждаше как цялата слуз се раздвижва като с магнит
и се събира в една малка топка пред теб,
топката се превърна в правогълно същество,
след това стана цяло едно, огромно, слузесто НЕЩО.

ИЗРЪМЖА ЗВЕРСКИ!

Спокойно, то е безобидно, но откъде пък ще ти дойде на акъла...
Размерите му те караха да трепериш.

Пореден силен трус разлюля всичко. Наляво, надясно... слузта също.

И не след дълго пред теб се появи някаква врата,
цялата в слуз, но след толкова много вървене по тия коридори
осъзнаваш, че за първи път виждаш нещо, което може да се отвори.

/Вратата е заключена, обаче/

С огромна учуда можеш да си сигурна, че вътре има някой...

Това беше Damien Verlac, с който ти се познаваш много добре от миналото.
Но откъде да се сетиш?! Откъде да знаеш това?!

---

Местим се в темата на Деймиън, Алара, като, 
разбира се, там ще има допълнителни инструкции за теб.



broken pieces
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Voices, voices, voices... Empty Re: Voices, voices, voices...

Писане by Sponsored content

Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите