Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ МАЙ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Използвате 10 гранати в битки с чудовища
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Антъни
Trinity EmptyНед Май 19, 2024 12:11 pm by The Cosmos

» Отсъствия
Trinity EmptyСъб Май 18, 2024 12:21 am by Jan.

» Fate doesn’t stick around for happy endings. It only gives you the opportunity to work for one
Trinity EmptyСря Май 15, 2024 10:30 am by The Cosmos

» Съобщения
Trinity EmptyВто Апр 30, 2024 5:39 pm by The Cosmos

» Предложения
Trinity EmptyПет Апр 26, 2024 6:45 pm by The Cosmos

» samuel hwang.
Trinity EmptyСря Апр 24, 2024 5:15 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
Trinity EmptyСря Апр 17, 2024 10:09 pm by The Cosmos

» Voices, voices, voices...
Trinity EmptyСря Апр 17, 2024 2:09 pm by The Cosmos

» Сам Сириус
Trinity EmptyВто Апр 16, 2024 11:11 pm by Isabelle.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 14 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 14 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posting users this week
No user

Top posting users this month
No user

Top posters
The Cosmos (5805)
Trinity LXMzz9DTrinity LXMzz9DTrinity LXMzz9D 
Xiao Bai (2374)
Trinity LXMzz9DTrinity LXMzz9DTrinity LXMzz9D 
Isabelle. (2304)
Trinity LXMzz9DTrinity LXMzz9DTrinity LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
Trinity LXMzz9DTrinity LXMzz9DTrinity LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1817)
Trinity LXMzz9DTrinity LXMzz9DTrinity LXMzz9D 
Eva Massey. (1558)
Trinity LXMzz9DTrinity LXMzz9DTrinity LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
Trinity LXMzz9DTrinity LXMzz9DTrinity LXMzz9D 
Liam S. (1389)
Trinity LXMzz9DTrinity LXMzz9DTrinity LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
Trinity LXMzz9DTrinity LXMzz9DTrinity LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
Trinity LXMzz9DTrinity LXMzz9DTrinity LXMzz9D 


Trinity

2 posters

Go down

Trinity Empty Trinity

Писане by Trinity Пет Яну 21, 2022 12:52 am


Trinity 2clgO8H
„Не го прави. Това не си ти. В твоето сърце има доброта.“

Бих дала всичко, за да чуя как казва името ми още веднъж. Сякаш... в моментите, в които тя не е тук да го потвърди, аз... не съществувам? Имам нужда да знам, че това тук съм аз, не някой друг.

Затова, моля те, върни се.

Потвърди ми, че аз съм Тринити. Че за закуска ям овесена каша с банан, но не с цял, защото така пък става твърде сладко. Че въпреки това, съм готова да изям и целия банан, за да не трябва да се чудиш какво да правиш с половината после. Не искам да ти преча. Не е хубаво.

Разкажи ми за това как в дните, в които нямаше банани, ти решаваше да направиш палачинки, които после прибирахме в кутии. Взимахме си кутиите и отивахме с колелетата до реката, за да си ги ядем докато града се събужда. Аз и ти бяхме сами на този свят. И после като приключвахме с яденето ти ме целуваше по бузата с леко мазните си устни и ми казваше, че...

Това, което искам да кажа е, че не знам коя съм, когато не си до мен. Вярвам ти, че съм добър човек, окей? Вярвам. Моля те, повярвай и ти.




Име: Тринити

Възраст: 25

Характер: Много променлив, тъй като не знае коя е. Заради това, че е била сама толкова дълго време и не е израстнала нормално в обществото, винаги остава някак наивна и не разбира цялостта на ситуациите, в които попада. Не може да контактува нормално, както и не разбира много нормални за хората усещания. Склонна е към зависимости, като засега знаем само за зависимостите ѝ към хора. Лабилна е и има нужда да се „закачи“ за някого, за да навигира реалността.

Външен вид: Къса коса, плътни устни и андрогинно излъчване. Висока и слаба с широки рамене. Носи дрехи от естествени материи, понякога изглеждат парцаляви. (Като Zion-ските дрехи в Матрицата, вижте още дрехите, които Kanye прави). През повечето време изглежда намусена, но това ѝ е нормалната физиономия.

Лик: Jung Hoyeon

Родствени връзки: Живите ѝ роднини са родителите ѝ, за които не знаем нищо. Има и сестра. Повече за тях - в историята.

Отличителни белези: Има малка handpoke татуировка с Нейното име на левия глезен. Направила я е сама.

Умения: Има природна дарба що се отнася до компютрите, която развива засилено откакто е на 15. Неведнъж е хаквала строго секретни държавни системи (в полза на държавата, тъй като не е злоупотребявала с информацията) - тоест, била е етичен хакер. В днешно време използва уменията си и за не толкова благородни цели, но тя не ги вижда като неблагородни поради липсата ѝ на морален компас.




История: Когато са били съвсем малки, Тринити и сестра ѝ са били изоставени от родителите им и не знаят нищо за своя произход. Живяли са заедно в дом за сираци, а после в гората в къща оставена за тях от баба им. Тя е направила опит да се свърже с тях, когато са били на 10, изпращайки им амулет с прикрепен ключ за къщата към него, както и малка бележка с адрес. Те са избягали от дома, за да отидат при нея в къщата и да заживеят заедно, но не много късно след като е изпратила съобщението, е починала и са заварили къщата празна.

Две години по-късно, сестра ѝ един ден просто изчезва и Тринити оттогава не е чувала нищо от нея, но подозира, че си е тръгнала поради неразбирателството им. Заради това, че всеки близък си е тръгвал от нея, Трин има тежки проблеми с изоставянето.

Прекарва детството си оттам нататък напълно сама в горската къща, като с помощта на интернет с времето успява да научи базови умения, за да се издържа сама. Има градина, в която сама сади храната си. Има възможността да ходи до града - къщата е по-скоро в покрайнините, а не изцяло забутана, но предпочита да не го прави, тъй като не се чувства комфортно в градската среда. Затова не яде много, единствено толкова, колкото да поддържа крехкото си тяло.

Освен, че развива градинарско хоби, тя създава специална връзка с цветята и горските обитатели и понякога бива посещавана от духчета и горски феи. За Тринити връзката между реалността и това, което е в главата ѝ е доста размита. Досега се е примирявала с мисълта, че тези обитатели са измислица на въображението ѝ, докато не започва да се среща и с други свръхестествени същества, като например Азай Со, и разбира, че може би всичко е било истина.

Когато е на 14, започва да се интересува от софтуерна разработка и използва интернет, за да научи всичко, което ѝ харесва свързано с това. Оттогава не е спряла да развива уменията си, като професионално първоначално се е занимавала с етично хакерство, а в последните години върши работа от различно естество.

Тук се появява Тя: Когато Тринити е на 17 се запознава с момиче, което среща недалеч от дома си - момиче, което също като нея е харесвало гората и е прекарвало много голяма част от времето си в нея.

Заочват да прекарват много време заедно и си стават близки. Тя започва да я „запознава“ с външния свят, а не много време след запознанството им, започват да живеят заедно. Тринити се влюбва в нея, тъй като е първият ѝ по-близък човек, който истински го е грижа за нея. Също така, Тя един вид е пазела Трин от външния свят и е засилвала балончето, в което си е живяла. В един момент се оказва, че цялата представа на Тринити за света малко или много е изградена от Нея. Няма как да знае колко е реалистична тази представа, кое е истина и кое измама. Единствено е знаела, че обича и има нужда от Нея.

За жалост, Тя не отвръща на чувствата ѝ. Цитатът в синьо горе е от един от най-объркващите моменти в живота на Тринити дотогава. А именно - когато една вечер в кухнята в дома, в който живеят, Тринити вижда как Тя е по бельо с непознат мъж. Тогава Тринити взима кухненския нож и без дори да се замисли, замахва да убие мъжа. „Не го прави. Това не си ти. В твоето сърце има доброта.“ е цитат от Нея, когато се опитва да защити мъжа. Тогава Тринити го оставя да си върви.

На следващата сутрин се събужда и Нея я няма. Това е и най-тежкият случай на изоставяне в живота на Тринити. Разбира се, това разрушава и представата на Тринити за света - такава, каквато е била изградена от Нея. И сега тя действа на автопилот, впускайки се в опасни начинания без дори да осъзнава на какви ситуации се излага.

Когато е на 21, започва работа за тайна организация като главната ѝ длъжност е да хаква заключващите системи в различните сгради, както и самите им файлови системи, за да извлича информация. Там се запознава с Азай.

На 22 започва и ангажимента ѝ в имението Чин Мей, където поддържа робота Рий.

На 25 попада в космоса.



Последната промяна е направена от Trinity на Чет Фев 03, 2022 11:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Trinity
Trinity
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

Trinity Empty Re: Trinity

Писане by The Cosmos Пет Яну 21, 2022 2:44 pm

Още един герой, забулен в мистерия.

Героят ти няма да има възможност да си спомня дори и Нея.
Той ще бъде празна черупка, поне в началото на пътя ти,
има го впредвид.

Героят е интересен,
на моменти ми е интересно
как тя би реагирала на други герои.
Но това ще го оставим за по-нататък.

ОДОБРЕНА!

Добавям ти 1 бронзов + 1 диамантен сандък и ключове за тях
Hint: Ако събереш 10 сандъка и ключове от вид и ги отвориш НАВЕДНЪЖ, 
ще получиш 1 сандък и ключ БОНУС, които ще се отворят заедно с другите сандъци.

Ако имаш въпроси - не се колебай да се свържеш с мен или Isabelle. по ЛС.
Очаквай скоро продължение!

Добре дошла!
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите