Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ МАЙ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Използвате 10 гранати в битки с чудовища
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Антъни
Did someone call me?  EmptyНед Май 19, 2024 12:11 pm by The Cosmos

» Отсъствия
Did someone call me?  EmptyСъб Май 18, 2024 12:21 am by Jan.

» Fate doesn’t stick around for happy endings. It only gives you the opportunity to work for one
Did someone call me?  EmptyСря Май 15, 2024 10:30 am by The Cosmos

» Съобщения
Did someone call me?  EmptyВто Апр 30, 2024 5:39 pm by The Cosmos

» Предложения
Did someone call me?  EmptyПет Апр 26, 2024 6:45 pm by The Cosmos

» samuel hwang.
Did someone call me?  EmptyСря Апр 24, 2024 5:15 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
Did someone call me?  EmptyСря Апр 17, 2024 10:09 pm by The Cosmos

» Voices, voices, voices...
Did someone call me?  EmptyСря Апр 17, 2024 2:09 pm by The Cosmos

» Сам Сириус
Did someone call me?  EmptyВто Апр 16, 2024 11:11 pm by Isabelle.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 28 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 28 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posting users this week
No user

Top posting users this month
No user

Top posters
The Cosmos (5805)
Did someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9D 
Xiao Bai (2374)
Did someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9D 
Isabelle. (2304)
Did someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
Did someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1817)
Did someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9D 
Eva Massey. (1558)
Did someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
Did someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9D 
Liam S. (1389)
Did someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
Did someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
Did someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9DDid someone call me?  LXMzz9D 


Did someone call me?

2 posters

Go down

Did someone call me?  Empty Did someone call me?

Писане by Hermes Пет Яну 14, 2022 3:33 pm

Did someone call me?  Aarontveit-aaron


I am here to cause... trouble? Не ме разбирайте погрешно, да, аз съм бог, но като оглеждам братята и сестрите ми живеещи на Олимп, ще се съгласите, че аз съм по-малкото зло. Така де, почти не съм причинявал проблеми за човешката раса. Но може би трябва да започна отначало. Да, аз съм Хермес, като онзи Хермес, сигурно сте чували за него. Онзи супер скоростния, гръцкия бог, да, онзи със смешните обувки с крилца, ще си призная, този слух сам го пуснах. Омир също беше писал за мен и бих казал, че поне се приближаваше до това, което бях „много променлив, любезно хитър, обирджия, крадец на говеда, носач на сънища, наблюдател през нощта, крадец на портите; такъв, който скоро ще покаже чудни дела сред безсмъртните богове.“ Ах, Омир, още ми липсва, той беше човек, но това бяха хората, живееха и после трябваше да ги провеждам към края им. Това ми беше работата. Може би и това ме направи много по-човечен от повечето богове. Наблюдавайте една раса достатъчно дълго и ще ги заобичате, а когато обичате нещо искате да го защитавате. Може би затова се отделих от Олимп. Може би затова предпочитах да следя какво става с хората. И онзи ден си инсталирах Тиндър и ще кажа, че съм впечатлен. Мисля, че следващия ми конкорент в надпреварата за скорост са технологиите. Но мога да кажа, че бога покровител на половината свещени неща за хората, доволен съм от прогреса им! И затова, когато бягах по полята с примерните 300 километра в час се почувствах наистина .. объркан... и после... нищо.

Събуждам се, но не помня нито име, нито това, че съм безсмъртно същество. Просто объркване. Бих казал, че като бог това всичко ми звучи много ... впечатляващо, така де, досега не съм си губил паметта, знам, че хората им се случва като ги удариш твърде силно или си в проблем, но възможността това да се случи на бог е много ниска. И въпреки това... ето ме тук. Един напълно нов аз. Е, поне си останах чаровен.

Име: Хермес, но на земята се представя като Филип Кол; 
Години: Доста; Казва, че е на 35;
Характер: Променлив, чаровен, хитър, лъжец.
Външен вид: Божествен.
История: Вестителя на боговете, вкаран е в няколко централни митологии, но не е правил чак такива грандиозни простотии като остатъка от расата си.
Родствени връзки: Доста, за съжаление само в Гърция, но има доста приятели от изтока. 
Отличителни белези: Усмивка. Сини очи.  
Умения, които героят ви притежава: Умел лъжец, супер скорост, безсмъртие, разчитане на карти, рисуване на карти, бързо смятане, умее да проверява метали, умее да разбира епохата, от която е дошъл предмет, умее да свири на всякакви инструменти и да пее, може да превързва рани и да дава медицинска помощ;
Hermes
Hermes
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

Did someone call me?  Empty Re: Did someone call me?

Писане by The Cosmos Пет Яну 14, 2022 7:38 pm

За първи път Енигма се сдобива с Бог.
И Космосът е доволен.
Чуди се само,
колко още талант имат човеците
и до къде тяхната креативност ще стигне.

ОДОБРЕН!

Добавям ти 1 бронзов + 1 диамантен сандък и ключове за тях.
Hint: Ако събереш 10 сандъка и ключове от вид и ги отвориш наведнъж, 
получаваш БОНУС 1 сандък и ключ от същия вид.
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите