Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ АПРИЛ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Напишете 10 нормални РП поста
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» samuel hwang.
I'm happy when I'm sad EmptyСря Апр 24, 2024 5:15 pm by The Cosmos

» Съобщения
I'm happy when I'm sad EmptyСря Апр 24, 2024 3:22 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
I'm happy when I'm sad EmptyСря Апр 17, 2024 10:09 pm by The Cosmos

» Сам Сириус
I'm happy when I'm sad EmptyВто Апр 16, 2024 11:11 pm by Isabelle.

» Дориан Форд
I'm happy when I'm sad EmptyВто Апр 16, 2024 11:07 pm by Isabelle.

» Отсъствия
I'm happy when I'm sad EmptyПон Апр 15, 2024 9:09 pm by Julian L. Ortiz.

» II. Игрален наръчник
I'm happy when I'm sad EmptyВто Апр 09, 2024 5:24 pm by The Cosmos

» Керъл Харисън
I'm happy when I'm sad EmptyПет Апр 05, 2024 10:57 pm by The Cosmos

» between a man and a monster; rin
I'm happy when I'm sad EmptyПет Апр 05, 2024 2:21 pm by The Cosmos

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Isabelle., Сам Сириус

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posters
The Cosmos (5674)
I'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9D 
Xiao Bai (2338)
I'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9D 
Isabelle. (2250)
I'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
I'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1815)
I'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9D 
Eva Massey. (1539)
I'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
I'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9D 
Liam S. (1389)
I'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
I'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
I'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9DI'm happy when I'm sad LXMzz9D 


I'm happy when I'm sad

2 posters

Go down

I'm happy when I'm sad Empty I'm happy when I'm sad

Писане by Ophelia Schnetzer Вто Дек 24, 2019 8:17 pm



 

 
 

my fingertips and my lips,
they burn from the cigarettes


 
Ophelia Schnetzer  played by Brie Larson   26 years old 


 


 “Не мога да си спомня последния път в който изпитах щастие.  Може би беше когато ми донесе букет с цветя след първото пребиване?  Или когато се събудих след свръхдоза и той беше заспал на табуретката в болничната стая?  Или пък когато за пръв път срещах погледа му?  Не, нека бъдем честни. Последното щастие, което изпитах бе когато пробвах хероин за пръв път на седемнадесет години, всичко останало бяха просто последици. “  




Наложи ми се да порасна бързо.  Баща ми си тръгна когато бях на пет. Може би поредната караница с майка ми го накара да осъзнае, че тя никога няма да спре да пие, затова събра малък сак с дрехи и никога повече не го видях. Не го съдя, направих същото когато бях на шестнадесет, всякаква друга съдба би била по-хубава от тази. И за известно време беше така. Учех, работех, имах приятели. Мечтаех дори да отида в колеж и някой ден да стана медицински работник, но се запознах с Кристофър. Беше няколко години по-голям от мен, но възможностите му не стигаха далеч. Задоволяваше се да продава наркотици и да ходи по купони. Отначало всичко това беше ново вълнуващо и в надрусаното ти сиво вещество нямаше място за ненужни и непотребни неща като мисли и тъкмо от това имах нужда. Обаче нито един от синтетичните наркотици имаха същия ефект като хероина. Все наркотици от които не изпитваш умора и апетит, които когато свършеше купона не правеха друго освен да подхранват параноята ми.  Мога да се закълна, че първия път в който си инжектирах хероин във вената, бе най-голямото щастие, което някога бях изпитвала. Всичко беше притихнало, а аз.. летях. От този момент нататък започнах да живея за хероина. В него намирах всичко, което не бях имала: той беше винаги там когато имах нужда от него и можех най-накрая да спя спокойно. Беше там когато имах нужда от прегръдка, беше там когато Кристофър ме изрита на улицата, беше там и когато загубих първото си дете, дори и вината да беше негова. Не можех да му устоя, не можех да стоя страна и това ми коства живота на малкото същество, което растеше в мен.   


Бях спряла. Наистина. Бях спряла когато се случи. Животът ми се бе подобрил, бях започнала да се връщам към предишния ми живот. Отново имах нормална работа, дори приятели и най-вече покрив над главата. Но онази вечер имаше нещо повече. Да работя като сервитьорка на това мероприятие за бизнесмени бе събудил един тънък гласец в главата ми. Още помня дума по дума мислите в главата ми. Просто го наблюдавах. Уилям Шнецер. Онова скъпо облекло и визия не можеха да не останат незабелязани. Бе толкова сигурен в себе си, толкова привлекателен и харизматичен.. Нещо, което аз никога нямаше да бъда. И за това го направих. Бях провалила всеки една възможност да бъда щастлива, всяка една, изхвърлена в боклука като чифт скъсани обувки. Какъв беше смисъла да продължавам?   Никога не му го казах. Разбира се, че не го правих. И как бих могла? Как? След като именно той ме бе спасил? Как можех да стоваря този товар върху него след като той бе нагърбил моя оставайки цяла нощ в болницата при мен? След като плати лечението ми и ми помогна да стъпя отново на краката ми? Как можех да го сторя след като се влюбих в него? След като  ми даде всичко, след като той самият се превърна в новият ми наркотик? Да, беше точно като хероина, усещането и емоциите бяха същите – когато беше хубаво, всичко беше много хубаво и когато беше зле, беше ужасно.  






Родствени връзки: Wilhelm Schnetzer (съпруг)
Отличителни белези: В момента е бременна в 7-я месец. 
Умения, които героят ви притежава: има талант като художник. 







Ако може ми сменете името на ophelia schnetzer 

Ophelia Schnetzer
Ophelia Schnetzer
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

I'm happy when I'm sad Empty Re: I'm happy when I'm sad

Писане by The Cosmos Вто Дек 24, 2019 10:25 pm

Горкото момиче...
Не мога да повярвам какви злокобни неща съществуват...
Дали аз съм ги направил?! Не помня...
То и ти нищо не помниш...
Или няма да помниш.


Одобрена си.
И не се притеснявай... съпруга ти вече си плаща за всичко, което ти е сторил.
Kisses.



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите