Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ АПРИЛ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Напишете 10 нормални РП поста
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? EmptyПет Апр 26, 2024 10:12 pm by The Cosmos

» Предложения
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? EmptyПет Апр 26, 2024 6:45 pm by The Cosmos

» samuel hwang.
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? EmptyСря Апр 24, 2024 5:15 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? EmptyСря Апр 17, 2024 10:09 pm by The Cosmos

» Voices, voices, voices...
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? EmptyСря Апр 17, 2024 2:09 pm by The Cosmos

» Сам Сириус
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? EmptyВто Апр 16, 2024 11:11 pm by Isabelle.

» Дориан Форд
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? EmptyВто Апр 16, 2024 11:07 pm by Isabelle.

» Отсъствия
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? EmptyПон Апр 15, 2024 9:09 pm by Julian L. Ortiz.

» The beast in your chest getting bigger
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? EmptyСъб Апр 13, 2024 11:46 am by Lucretia Nunberg.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 3 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Eva Massey., MisterMister, АрчибалдЛанкастър

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posters
The Cosmos (5701)
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9D 
Xiao Bai (2338)
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9D 
Isabelle. (2254)
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1816)
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9D 
Eva Massey. (1543)
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9D 
Liam S. (1389)
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9DIs it my soul if the heart beating in my chest is not mine? LXMzz9D 


Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine?

2 posters

Go down

Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? Empty Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine?

Писане by Alara Чет Фев 03, 2022 10:44 pm

Гласове, гласове, гласове отново и отново се въртяха в съзнанието ми борещи се един с друг, но най - вече борещи се срещу мен.

Не, не съм психично болна, а може би съм, но все още никой не бе успял да ме диагностицира. Но от петнадесет години се боря с гласовете в съзнанието ми, онези които ми казват, че не заслужавам да бъда щастлива, че не заслужавам любов, че не съм достатъчно добра, че не е трябвало да получа онзи втори шанс.

Историята ми започва преди 30 години на 2 Декември 1991 в 11:59 вечерта моментът в който съм поела първата си глътка въздух и също така моментът в който майка ми е поела последната си. Появата ми на този свят носи смърт, появата ми носи повече болка отколкото радост.

От самото начало всичко и всички са били против мен, високо рискова бременност, плодът не се развива както трябва, има проблеми, прекратете бременността. Лекарите, семейството ми, баща ми, аз самата съм била против появата ми, но не и тя. Майка ми е единственият човек на този свят който е искал появата ми, единственият човек който се е борил за мен с всичките си сили със всеки свой дъх. А какво сторих аз за благодарност отнех последният ѝ дъх, убих я просто ей така с едно мое вдишване...

Раждам се преждевременно, прекарвам месеци в кувьоз, умирам и възкръсвам отново и отново. Сърцето ми е дефектно, не работи както трябва, но въпреки това съм все още жива. Не знам защо, нито как, но решават да ме спасят, баща ми решава че всъщност ме иска. Болнаво детство, операция, след операция, лишения, ограничения, болници отново и отново. Вървях по къса пътека, а на края имаше разклонение, едната посока водеше до смъртта, а другата към трансплантация на ново сърце. Имах нужда от ново сърце ако исках да живея. Но дори аз да не исках да живея, баща ми нямаше да ми позволи да умра. Аз бях част от нея, аз бях последният подарък който той бе получил от нея, аз бях онова за което тя се беше борила със зъби и нокти и поради тази причина той нямаше да позволи да умра. А може би трябваше, може би това щеше да бъде най - доброто решение за всички. 

Бях на 15 когато получих новото си сърце, но това което никой не предполагаше бе, че моментът в който това проклето ново сърце щеше да удари първият си удар в гърдите ми, то онова което биеше в гърдите на брат ми щеше да удари последният си. Раждах се за втори път, но резултатът бе същият, отново моят живот бе донесъл нечия смърт. Макар този път да нямах вина за случилото се аз продължавах да виня себе си.

Мигът в който се събудих и разбрах, че брат ми е мъртъв, бе първият миг в който чух гласовете в главата си. Защо аз бях жива? Защо аз дишах когато той не можеше. С какво аз заслужавах да живея повече от него, повече от нея? Всички бяха толкова по - щастливи преди появата ми. Какво право имах аз да живея? 

Гласовете в съзнанието ми бяха толкова шумни, толкова оглушителни, че не можех да ги търпя. Успокоителните не помагаха, болкоуспокоителните също, терапията, нищо не помагаше да ги заглуша. Нищо не помагаше да убедя себе си, че те не са прави, че аз заслужавах, че бях достатъчно добра, че не бях убиец, че не бях проклятие. 

Година след трансплантацията аз все още не можех да се отърва от гласовете затова избягах. Събрах нещата си в една раница и напуснах Нашвил посред нощ. Качих се на първият автобус без да поглеждам назад. Смених няколко пъти автобусите и спирките от където слизах и се качвах, имах достатъчно ум в главата си да направя и невъзможното да не бъда открита. 

Прекарах следващите години в малки градчета, работех каквото можех да си намеря, сервитьорка, мияч на съдове, чистачка, кейтър. Всичко което можеше да ми донесе някой друг долар колкото да оцелявам. Спазвах дистанция от всички, опитвах се да не се набивам на очи, не исках да бъда забелязвана, не исках да бъда намирана. Може би просто трябваше да сложа край на животът си както гласовете ми казваха да направя. Може би те бяха прави, но какво право имах аз да се самоубия, когато в гърдите ми биеше чуждо сърце? Какво право имах аз да сложа край на животът си, когато това сърце можеше да спаси някой който го заслужаваше повече от мен? Не го ли пропилявах? Не разочаровах ли хората по този начин? Може би имаше някой който заслужаваше това сърце повече от мен, а аз го получих вместо този някой, тогава с какво право щях да сложа край на животът си. 

Времето минаваше, животът продължаваше, течеше без да спира, но аз не можех да намеря покой. Никога не се задържах на едно място задълго, имах чувството, че бях прокълната. Всеки път когато усетя и най - малкото спокойствие, всеки път когато си помисля, че мога да остана, че мога да си почина нещо се случваше. Сякаш гласовете в съзнанието ми бяха създали призрак който се навърташе около мен и показваше злата си страна в моментът в който сваля гардът си защото искаше да страдам. Призрак който ми държеше сметка за смъртта на майка ми, за тази на брат ми, за щастието на семейството ми което бях откраднала с раждането си. Държеше ми сметка за сърцето което бях получила и за начинът по който го използвах. Сякаш той нямаше намерение да ме оставя да забравя за всичко случило се. 

Мислех, че този призрак е невидим, че е плод на съзнанието ми, че е резултат на вината ми, никога не бих си и помислила, че е от плът и кръв. Никога не бих си помислила, че е по - близо от колкото предполагах. Никога не бих помислила, че е той...

Бяха изминали петнадесет години откакто бях напуснала Нашвил, тъкмо бях навършила тридесет, нямах нищо в животът си, нямах здрава и стабилна работа, нямах никакви пари в банката, нямах дом, нямах семейство, нямах любов. Бях на тридесет години, а единственото което имах, единствената константа в животът ми бяха гласовете в главата ми. 

Беше време да се прибера, беше време да се върна от там от където всичко започна, ако исках да променя животът си, ако исках бъдеще трябваше да се изправя очи в очи с миналото си. Ето как се озовах на алеята пред родната ми къща. Вратата зад гърбът ми се отвори, обърнах се бавно и го видях да престъпва през прагът

- Hi sugar - плътният му дълбок дрезгав глас изпълни тишината 

- Hi daddy - отговорих с разтреперан глас през сълзи. 







ALARA HALLBROOK
Alara
Alara
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine? Empty Re: Is it my soul if the heart beating in my chest is not mine?

Писане by The Cosmos Нед Фев 06, 2022 9:20 pm

Тези гласове в твоята глава
ще те преследват още дълго,
може би?
Но още по-зловещото е това,
което ти предстои...

ОДОБРЕНА!

Добавям ти 1 бронзов + 1 диамантен сандък и ключове за тях.
Hint: Ако събереш 10 сандъка и ключове от един вид и ги отвориш
НАВЕДНЪЖ, получаваш ЕДИН сандък и ключ от същия вид БОНУС!



broken pieces
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите