Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ АПРИЛ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Напишете 10 нормални РП поста
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
Road Home  EmptyYesterday at 10:12 pm by The Cosmos

» Предложения
Road Home  EmptyYesterday at 6:45 pm by The Cosmos

» samuel hwang.
Road Home  EmptyСря Апр 24, 2024 5:15 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
Road Home  EmptyСря Апр 17, 2024 10:09 pm by The Cosmos

» Voices, voices, voices...
Road Home  EmptyСря Апр 17, 2024 2:09 pm by The Cosmos

» Сам Сириус
Road Home  EmptyВто Апр 16, 2024 11:11 pm by Isabelle.

» Дориан Форд
Road Home  EmptyВто Апр 16, 2024 11:07 pm by Isabelle.

» Отсъствия
Road Home  EmptyПон Апр 15, 2024 9:09 pm by Julian L. Ortiz.

» The beast in your chest getting bigger
Road Home  EmptyСъб Апр 13, 2024 11:46 am by Lucretia Nunberg.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 3 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Asmodeus, Xiao Bai, АрчибалдЛанкастър

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posters
The Cosmos (5698)
Road Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9D 
Xiao Bai (2338)
Road Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9D 
Isabelle. (2254)
Road Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
Road Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1815)
Road Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9D 
Eva Massey. (1540)
Road Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
Road Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9D 
Liam S. (1389)
Road Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
Road Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
Road Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9DRoad Home  LXMzz9D 


Road Home

2 posters

Go down

Road Home  Empty Road Home

Писане by Xiao Bai Чет Фев 11, 2021 10:12 pm

Историята ни започна преди много, много години. Бяхме деца когато се срещнахме за първи път и не подозирахме какви изпитания бе подготвил живота за нас.
Лий Чен и аз принадлежахме на различни светове, той бе единственият син в заможната фамилия Лий. Всички в околията го познаваха, всички имаха големи очаквания за него, всички мислеха, че ще последва традицията и ще застане начело на семейният бизнес. Но никой не го познаваше както мен, никой не знаеше за онази бунтовническа негова страна, за желанието му защитава за омразата му към несправедливостта.
За разлика от Чен, моят живот беше коренно различен. Аз идвах от малко градче без голямо влияние, семейството ми макар да не беше бедно не беше и богато. Докато Чен бе израснал в стабилно семейство, моето беше пълен хаос. Баща ми беше пожарникар, загина по време на мисия след голямо земетресение когато бях на 10. С майка ми никога не съм се разбирала, напусна ни когато бях още в детската градина и дори не се появи за погребението на баща ми. Родителите на баща ми са тези които ме отгледаха.
Няколко години след смъртта на баща ми, дядо също почина тогава баба взе решението да продаде всичко което имахме и да ни премести от малкото селце в което живеехме в големият град. Нае малък апартамент и ме записа в местното училище. Там го срещнах на баскетболното игрище. Може да предположите историята сами, скромното момиче от село се влюби в най - популярното момче в училище. История позната от край време. Това което не очаквах бе че сред всички момичета той щеше да избере точно мен. Не мина много време и двамата станахме неразделни. Бяхме малки и вярвахме че може да имаме целият свят, но нищо не е толкова просто.
Хаусът започна месец преди да завършим гимназия, започна сякаш от нищото, един спор, едно неразбирателство доведе след него следващо и следващо. Спорове, недоразумения и премълчани думи като лавина преобърна животът ни. И двамата бяхме прекалено твърдоглави, никой не искаше да отстъпи, да направи първата крачка докато не стана прекалено късно. Един ден той просто изчезна, телефонът му бе изключен, спря да идва на училище, в домът му нямаше никой, приятелите му не знаеха нищо. Изпари се сякаш никога не бе съществувал.
Дните след изчезването му се превърнаха в месеци, съзнанието ми бе в мъгла, нямах представа къде съм, какво правех, бях като робот на автопилот. Три месеца по - късно получих нова изненада която преобърна животът ми и му даде нов смисъл и цел.
Днес десет години по - късно името ми бе познато из медицинските среди, след като станах най - младият завеждащ отделение хирург в страната. За пет години практика бях изградила име, бях спечелила уважение, вече не бях малкото наивно бедно момиче от село.  През годините си като лекар, от стажантството си до сега бях виждала много неща, бях се срещала с безкрайно много случай, някой леки, други тежки.
Вярвах, че нищо не може да ме изненада, че нищо не може да ме извади извън контрол или да ме стъписа. Но тази вяра се изпари в моментът в който на операционната ми маса лежеше безжизненото, покрито с кръв от пресни рани и стари белези тяло на Лий Чен. Ръцете ми трепереха, можех да чуя ударите на сърцето си в ушите ми.  Грабнах дефиблиратора, започнах да раздавам нареждания за инжекции, да го заредят и да се дръпнат всички. Пуснах ток първи път, втори път.... нищо оглушителният шум и бяла черта на монитора не се променяха.
"ЗАРЕДИ НА 200" наредих и го разтърсих отново, скочих веднага продължавайки ръчно да правя сърдечен масаж. Вложих всичко което имах, нямаше да позволя да го загубя отново...


Име: Арания Бей За него: Шо Бeй

June 3 1998; Хонг Конг;

Dilraba Dilmurat


Последната промяна е направена от Xiao Bai на Сря Мар 27, 2024 5:50 pm; мнението е било променяно общо 10 пъти
Xiao Bai
Xiao Bai
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

Road Home  Empty Re: Road Home

Писане by The Cosmos Чет Фев 11, 2021 11:17 pm

На моменти се усмихвах,
от радост.
Красив герой,
интересен,
различен!
Несъмнено!

New Era е с интересно име.
Но тепърва започва истинската Нова Ера.
Нещото, което...
... ще покаже,
че светът може да е различен
и това, което си била
да не е съществувало никога...

Одобрена си!
Добре си ни дошла в Енигма!
Надявам се,
че ще си изкараме страхотно!

ДОБАВЕНИ 1 бронзов и 1 диамантен сандък в инвентара ти + ключове за тях.
Ти си преценяваш кога да ги отключиш.
Hint: Ако отключиш наведнъж 10 сандъка от определена категория, ще получиш безплатен сандък от същото ниво.
Marketplace за предстоящата седмица може да откриеш в тази тема:



broken pieces
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите