Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ АПРИЛ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Напишете 10 нормални РП поста
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
Wade Willson EmptyYesterday at 10:12 pm by The Cosmos

» Предложения
Wade Willson EmptyYesterday at 6:45 pm by The Cosmos

» samuel hwang.
Wade Willson EmptyСря Апр 24, 2024 5:15 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
Wade Willson EmptyСря Апр 17, 2024 10:09 pm by The Cosmos

» Сам Сириус
Wade Willson EmptyВто Апр 16, 2024 11:11 pm by Isabelle.

» Дориан Форд
Wade Willson EmptyВто Апр 16, 2024 11:07 pm by Isabelle.

» Отсъствия
Wade Willson EmptyПон Апр 15, 2024 9:09 pm by Julian L. Ortiz.

» II. Игрален наръчник
Wade Willson EmptyВто Апр 09, 2024 5:24 pm by The Cosmos

» Керъл Харисън
Wade Willson EmptyПет Апр 05, 2024 10:57 pm by The Cosmos

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 7 Гости

АрчибалдЛанкастър

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posters
The Cosmos (5689)
Wade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9D 
Xiao Bai (2338)
Wade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9D 
Isabelle. (2252)
Wade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
Wade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1815)
Wade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9D 
Eva Massey. (1540)
Wade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
Wade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9D 
Liam S. (1389)
Wade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
Wade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
Wade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9DWade Willson LXMzz9D 


Wade Willson

2 posters

Go down

Wade Willson Empty Wade Willson

Писане by Wade Wilson Сря Яну 01, 2020 11:38 pm

LOVE IS RED SO IS BLOODПусни музиката! -> музиката! <


Чудите се кой съм аз? Ами и аз се чудя! Като един образ създаден от няколко CSS кода, няколко подбрани гифчета от тумблр-то и подходящ текст от песен, като тази, която слушате в момента. WHAM! Така де. Познавате ме, като Уейд Уйлсън, но аз се знам, като написан текст от един не толкова изтрезнял от Нова Година дръвник! Извинявам се, ако текста, който четете ви отегчава, но не съм го измислял аз, а онзи бавноразвиващият режисьор на историята ми, която никога няма да помня! Защо няма да я помня? Еми питайте режисьора, който се крие зад космоса! За него лоша дума няма да казвам, защото съм мазник! Докато се опитвам да се разбера с Космоса за героя си и тя песента се смени, ама няма да ви карам да слушате нещо друго. Само ще кажа, че ФИЛ КОЛИНС Е ВЕЛИК! Докато аз съм в друг ден в рая вие сигурно четете тези безсмислени текстове и се чудите как ви отговарям? Ами аз съм малко по-различен от другите. Като малък явно съм си ударил главата или баща ми ме е изтървал на нея и една стена, която познаваме като 4th wall се е счупила и сега знам, че аз съм едни измислени думички, които се пишат там някъде, от някого си. Мислите си, че е готино но сигурно половината ми мозък е умрял, когато това се е случило, защото се държа, като пълен идиот. А може и целият мозък. Но нека спрем за секунда. Спрете и вие. Вземете най-близката чаша, бутилка или каквото има и отпийте малко, защото усещам, че гърлото ви преглътна. Наздраве! Така. Продължаваме с историята, която няма да получите, защото както се разбрахме в началото аз имам някаква странна амнезия, която ми е причинена от Шефа на форума! ШЕФЕ! БЛАГОДАРЕН СЪМ ТИ, ЧЕ ТОКУ ЩО МИ СМЕНИ НИКА или по-така познатото, като ИМЕТО МИ! Иначе забравих какво щях да казвам, но каквото и да съм мислел да кажа е щяло да бъде написано от оня там, който вече вижда монитора размазано в тая тъмница. Заеб.... забравете сега за него. Нека поговорим за мен. Запознах ви с моята супер сила да си говоря с вас. Все едно отивате в киното, гледате филма и изведнъж аз - героя във филма - се обръщам към вас и ви питам нещо или директно ви отговарям на въпросите ви! Мислите си, че това е странно. Трябва да видите пъпката на гърба ми, за да разберете какво е странно. Имам чувството, че ако я спукам и от там ще излезе пришелеца. Но да забравим и за това. Как се казвам? Еми тоя тъпаГ, дето ме създаде реши да ме кръсти Wade Wilson или по-точно героя, който е в главната роля на Deadpool. Много готин образ на Марвел и хората го подцениха! Втория филм беше боза за хората, но аз пък съм си доволен, защото продължават поредицата! Как изглеждам? Като главният актьор в тази роля! Господина, който чака 11 години да създаде този филм! Раян Рейнолдс! Дам. Бахти клишето. Още малко да беше писал, че съм мутант, който има супер бърз регенериращ фактор и да праща Deadpool в космоса, но след като видяхме, че всичко е възможно. От това да те преследват Глигани, Да се вселяват духове в теб, Да се биеш с някакви животинки с пружина от матрака, Да решаваш гатанки без отговор, Да създадат ОБРАЗ специално заради теб - ДА НЕ СТЕ ПОСМЕЛИ ДА МЕ ЗАПОЗНАВАТЕ С ЕСТЕР!!!, и така както видяхме да виждаме всички тези работи във форума - аз реално не съм ги виждал, но знам за тях, защото съм образ, който е създаден от тоя льольо, дето ги чете тия работи, демек той и аз сме едно цяло. Не... не сме.. НАДЯВАМ СЕ! Та мисля, че започвате да разбирате работата. Ще съм един дразнител, който ще ви пише директно на вас и ще ви се иска да ме убиете, което може да се случи скоро, защото такива като мен не виреят много по дърветата. Какво друго можем да си споделим? Че вече започна да ме мързи и като цяло нямам какво толкова да доразкажа или да го накарам да донапише, защото нашето начало е от нулата. Просто ще бъдем създадени и приети - НАДЯВАМЕ СЕ! - от космоса в тази красива космическа станция и ще започнем историята си. Не знам защо говоря в трето лице, но може би е защото аз не съм сам. В мен живеят още няколко човека! Не! Не съм бременен! Това са САРМИ! Просто ще свикнете с шизофренията ми. Или може би не, но мисля, че ще е интересно да изпитаме някакви странни моменти от тук нататък. Та всичко, което знаете за мен и при мен е така. Не знам къде, кога и как ще се събудя, но се надявам там да има домати и краставици, че домошарката не върви без тях! Наздраве, частита нова година! Чувствам се, като първото бебе родено на нова година! Надявам се да съм ПЪРВИЯ! Може някой па да се е регистрирал преди мен, но съм сигурен, че моята тема е първата за 2020! Така че, НАЗДРАВЕ за наше здраве и нека ИГРАТА започне сега!!
Wade Wilson
Wade Wilson
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

Wade Willson Empty Re: Wade Willson

Писане by The Cosmos Чет Яну 02, 2020 12:06 am

Пхахахаах, със сигурност много се усмихвах, докато четох този герой. Мисля че за първи път във форум, като цяло, ще имам възможността да разговарям чрез човека зад героя, та ще бъде една идея по-трудно, но бих се постарал.


Ти запълваш и последното място на Пасажерите 3, но и съм изцяло благодарен за красивата песен, една от любимите ми.


Одобрен си!
И очаквай скоро продължение.  :love1:



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите