Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ АПРИЛ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Напишете 10 нормални РП поста
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
better the numbers, better the code EmptyYesterday at 10:12 pm by The Cosmos

» Предложения
better the numbers, better the code EmptyYesterday at 6:45 pm by The Cosmos

» samuel hwang.
better the numbers, better the code EmptyСря Апр 24, 2024 5:15 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
better the numbers, better the code EmptyСря Апр 17, 2024 10:09 pm by The Cosmos

» Сам Сириус
better the numbers, better the code EmptyВто Апр 16, 2024 11:11 pm by Isabelle.

» Дориан Форд
better the numbers, better the code EmptyВто Апр 16, 2024 11:07 pm by Isabelle.

» Отсъствия
better the numbers, better the code EmptyПон Апр 15, 2024 9:09 pm by Julian L. Ortiz.

» II. Игрален наръчник
better the numbers, better the code EmptyВто Апр 09, 2024 5:24 pm by The Cosmos

» Керъл Харисън
better the numbers, better the code EmptyПет Апр 05, 2024 10:57 pm by The Cosmos

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Isabelle., Sedimalko

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posters
The Cosmos (5689)
better the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9D 
Xiao Bai (2338)
better the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9D 
Isabelle. (2252)
better the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
better the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1815)
better the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9D 
Eva Massey. (1540)
better the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
better the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9D 
Liam S. (1389)
better the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
better the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
better the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9Dbetter the numbers, better the code LXMzz9D 


better the numbers, better the code

2 posters

Go down

better the numbers, better the code Empty better the numbers, better the code

Писане by -eufrozina- Сря Дек 29, 2021 4:38 pm

better the numbers, better the code 10f54b2437d8a200dd5aa410e78ff76c0f58a334
Name: Eufrozina Ciri Alliz
Age: 22
FC: Anya Taylor Joy
Job: juniour accountant / beauty and make up guru
Skills: good with numbers, known a few languages, good programming skills, photograph memory, drawing, photograph skills, writing
character: loves herself too much, she thinks she is always right, extrovert, loves to talk too much about books, fasion, tv shows, make up and movies, animal lover, enthusiast, charismatic
history:Тази тишина направо можеше да ме убие. Особено, когато беше прекъсната за толкова кратко и когато след първото му изречение си бях помислила, че може би ми беше повярвал ,и най-после щеше да ме пусне да си отида от тази дупка, и да се отърва най-вече от присъствието му. Исках само да съм далеч от тук. Толкова много ли беше? Не мисля.
И отново тишина. Вече не знаех изобщо какво да си мисля. Изобщо не знаех какво да очаквам от тази бавна обиколка около мен. Тя беше толкова мистериозна, че направо имах чувството, че сърцето ми ще спре преди да разбера дали изобщо се беше получило и може би бях направила по-голяма грешка, непремисляйки всички възможности. Тази така наречена обиколка ми се стори цяла вечност. Все едно времето беше спряло или пък той се движеше по-бавно дори от охлюв. Имах чувството, че направо щях да полудея. Неизвестността винаги беше по-дразнеща и неприятна, дори и от това да знаеш, какво ще стане след малко.
И ето тишината отново бе разрушена, но определено не харесах това, което чух. Всъщност почти си мислих че, ще ми се получи и няма да усети разликата, но явно беше много по-добър от всички останали, които ми вярваха. А и играта, ако можех изобщо да я нарека така, изобщо не беше честна с тази негова дарба. Ето още един минус за мен. Всъщност досега нямах нито един плюс, ако можеше да използваме тази система за оценяване.
Но не това не беше всичко. Явно го бях ядосала още повече и от предният път, защото този път беше решил да използва спринцовка. Още когато я видях си казах "какво по дяволите направих". Това май беше най-голямата ми грешка за днес. Бях толкова уплашена от съдържанието на спринцовката, че дори не успях да се му помоля да не го прави. Най-вероятно нямаше да има ефект, трябваше да го направя, но не можех. Просто не можех. А и може би, знаех че просто няма да има резултат.  А и до сега за всички тези години се бях молила точно два пъти, макар и на един и същи човек – и това изобщо не ми беше помогнало, а напротив. Бях толкова уплашена от случващото се, че дори не мислех и какво ми инжектира. Просто го гледах докато го прави. Докато осъзная какво се случва, очите ми започнаха да се затварят. Това ми подейства някак успокояващо,предвид цялата ситуация... че не след дълго съвсем се отпуснах и предадох на приспивателното.
***
-започва да се занимава с грим и мода още, когато е едва на седем
-участва в няколко конкурса за красота, като е спечелила почти всички от тях
-започва да вижда неща, които не съществуват, след като бива отвлечена от мъж, когато е на четиринадесет. Не казва на никого за това. Дори и на психологът, който я карат да посещава, за да се справи с пост травматичния стрес.
-прекарва шест месеца в плен, преди случайно да я открият.
-единственото, в което намира успокоение са числата
-тази ѝ страст прераства в желание да се занимава основно с тях и така преоткрива красотата на бъдещата си професия и последното си хоби - програмирането
-участвала е в няколко филма и видеоклипове
***
Нямах представа, колко беше продължил този кошмар, но когато започнах да се събуждам от него, просто не можех да спра сълзите си. Имах чувството, че всичко се беше случило току що и беше продължило цяла вечност. Изправих бавно главата си и го погледнах право в очите. Заради това че се бях разплакала, едва успях да кажа:
-Щастлив ли си вече? Получи ли, това което искаше?
Изпитвах толкова много чувства и макар да знаех, че това беше просто кошмар.
-eufrozina-
-eufrozina-
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

better the numbers, better the code Empty Re: better the numbers, better the code

Писане by The Cosmos Сря Дек 29, 2021 5:11 pm

Още една модна икона на хоризонта,
потънала в своята самота
от това,
че не помни коя е.

Добре дошла, Юфрозина?
Би било страхотно да напишеш името си в спама
на български,
че да знаем как да ти викаме.
9999
43

ДОБАВЯМ:
1 бронзов + 1 диамантен сандък и ключове за тях.
Hint: Ако събереш 10 сандъка и ключове от един вид и ги отвориш за веднъж, ще получиш БОНУС 1 сандък и ключ от същия вид.


Космос пазар ще има след 02.01.2022



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите