Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ АПРИЛ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Напишете 10 нормални РП поста
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
Mi-Rae Nahm /LOCKED EmptyToday at 10:12 pm by The Cosmos

» Предложения
Mi-Rae Nahm /LOCKED EmptyToday at 6:45 pm by The Cosmos

» samuel hwang.
Mi-Rae Nahm /LOCKED EmptyСря Апр 24, 2024 5:15 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
Mi-Rae Nahm /LOCKED EmptyСря Апр 17, 2024 10:09 pm by The Cosmos

» Сам Сириус
Mi-Rae Nahm /LOCKED EmptyВто Апр 16, 2024 11:11 pm by Isabelle.

» Дориан Форд
Mi-Rae Nahm /LOCKED EmptyВто Апр 16, 2024 11:07 pm by Isabelle.

» Отсъствия
Mi-Rae Nahm /LOCKED EmptyПон Апр 15, 2024 9:09 pm by Julian L. Ortiz.

» II. Игрален наръчник
Mi-Rae Nahm /LOCKED EmptyВто Апр 09, 2024 5:24 pm by The Cosmos

» Керъл Харисън
Mi-Rae Nahm /LOCKED EmptyПет Апр 05, 2024 10:57 pm by The Cosmos

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 27 потребители: 5 Регистрирани, 0 Скрити и 22 Гости

Ashleigh Ortiz., Eva Massey., Samuel., The Cosmos, АрчибалдЛанкастър

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posters
The Cosmos (5689)
Mi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9D 
Xiao Bai (2338)
Mi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9D 
Isabelle. (2252)
Mi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
Mi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1815)
Mi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9D 
Eva Massey. (1540)
Mi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
Mi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9D 
Liam S. (1389)
Mi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
Mi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
Mi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9DMi-Rae Nahm /LOCKED LXMzz9D 


Mi-Rae Nahm /LOCKED

3 posters

Go down

Mi-Rae Nahm /LOCKED Empty Mi-Rae Nahm /LOCKED

Писане by Su-jin Park Нед Авг 01, 2021 6:20 pm



Mi-Rae Nahm
29 • mafia princess  FC: jeon yeo-bin



"Ми Рея Нам." Гласът на баща ѝ звучеше студен, дори и в последните му минути. Някакси се беше надявала, че смъртта щеше да донесе нещо човешко и обикновенно в него, ала изглежда, че умиращият не можеше да предаде своята осанка толкова лесно. И как би могло да бъде другояче? Бе прекарал последните четиридесет години, изграждайки империя. Нам индъстрийс нямаше да просъществува като фармацефтична компания, ако не беше неговият нюх да преследва всяка една цел и да не се отказва, докато не я постигне. 
Не отговори на думите му, а само стисна ръката му по-силно. Не искаше да прекъсва последните му минути живот. Без значение колко много гняв таеше в себе си. 
"Ми Рея... Трябва да го накараш да си плати. Трябва да го накараш да съжалява, че очерни името на компанията. Ми Рея... обещай ми, че ще го накараш да си плати! Обещай ми!" 
Беше израстнала в среда, в която линията между лъжата и истината почти не съществуваше. Истина: Су-Джин Парк беше нает, за да очерни името на Нам Индъстрийс. Лъжа: Нам индъстрийс никога не е извършвала нещо незаконно. Истина: Баща ѝ умираше от натравяне със същото лекарство, което тестваха в тайните си лаборатории. Лъжа: Не го заслужаваше. Истина: Трябваше да се погрижи за Су-Джин Парк, ако искаше да запази респекта на всички подчинени на баща си. Лъжа: Изпитваше омраза към Су-Джин Парк... или беше истина? 
Объркваше се. Но знаеше, че трябва да обещае. Дори да е лъжа. 
И го направи. 
"Ще унищожа Су-Джин Парк. Обещавам." 
-----
Видя Су-Джин за пръв път три години по-рано на поредното събиране, организирано под покрива на собственото ѝ имение. Бе започнала да учи право и съвсем скоро ѝ предстоеше да завърши. Знаеше, че поканата към Парк е по-скоро от баща ѝ, но самата тя искаше да се запознае с него. Арогантността му го правеше добър адвокат, а Ми Рея изгаряше от желание да бъде по-добра от него. Беше облечена в красива, черна дантелена рокля и носеше ослепителни бижута, както всички на приема. Очакваше, че това ще е достатъчно да събере всички погледи, но когато влезе в залата, Су-Джин почти не ѝ обърна внимание. Кратък поглед. Преценяваше я. Сетне извърна глава и продължи да говори с баща ѝ. 
"Ми Рея!" Усмихна се той, когато забеляза, че дъщеря му се е присъединила към празненството. "Дойде точно на време. Тъкмо аз и господин Парк обсъждахме възможността да стажуваш в неговата адвокатска фирма. Вярвам, че има какво да научиш от него." 

И не беше сгрешил. Ми Рея научи повече, от колкото някога се беше надявала да научи. За правото, за мръсните сделки на всички, за планината от трупове... Научи и какво означава да бъде влюбена в айсберг. С всеки изминал ден откриваше нови и нови причини да се възхищава на Су-Джин и да търси неговото одобрение. Понякога можеше да се закълне, че бе близо да пропука ледената черупка, с която се беше оградил. Друг път хвърляше предмети към стената от гняв, защото той отказваше да връща обажданията ѝ. Мразеше го. Ненавиждаше го. И все пак. Все пак научи много. 

До последната им среща, когато двамата бяха равнопоставени. Когато се усмихваха един на друг манипулативно. Той щеше да предаде баща ѝ. Тя щеше да унищожи репутацията му. Всеки знаеше какво е планувал другия. И все пак -пиеха безбожно скъпо вино, не откъсваха очи един от друг. И танцуваха. За пръв път танцуваха заедно. 
Когато устните ми се докоснаха, Ми Рея знаеше, че преструвката е приключила. 
"Няма да ти простя за това, което ще направиш." Прошепна Ми Рея. 
"Знам." Отговори спокойно Су-Джин и отмести кичур от лицето ѝ. "А аз няма да се извиня." 
"Знам." Усмивката на Ми Рея беше горчива. 
А той оставаше все така студен, докато целуна ръката ѝ, а сетне си тръгна. 

Su-jin Park
Su-jin Park
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

Mi-Rae Nahm /LOCKED Empty Re: Mi-Rae Nahm /LOCKED

Писане by Mi-Rae. Сря Авг 04, 2021 1:06 pm

May I have the pleasure?
Mi-Rae.
Mi-Rae.
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

Mi-Rae Nahm /LOCKED Empty Re: Mi-Rae Nahm /LOCKED

Писане by The Cosmos Сря Авг 04, 2021 8:50 pm

Бекграунда изглежда много интересен! Нямам търпение да чета!
Предполагам, че Су-Джин няма нищо против, така че - твоя е героинята.
Приятно РП!



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Mi-Rae Nahm /LOCKED Empty Re: Mi-Rae Nahm /LOCKED

Писане by The Cosmos Нед Сеп 19, 2021 10:36 pm

Героят отново е свободен.

Update: Героят е отново собственост на предишния си притежател.



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Mi-Rae Nahm /LOCKED Empty Re: Mi-Rae Nahm /LOCKED

Писане by The Cosmos Пет Дек 17, 2021 11:56 am

Героят е отново свободен.



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Mi-Rae Nahm /LOCKED Empty Re: Mi-Rae Nahm /LOCKED

Писане by The Cosmos Сря Окт 05, 2022 4:31 pm

Героят е заключен, поради отсъствието на създателя му!

(в случай, че се завърне, той трябва да пише на ЛС на администрацията, ако желае готовият герой да бъде върнат)



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Mi-Rae Nahm /LOCKED Empty Re: Mi-Rae Nahm /LOCKED

Писане by Sponsored content

Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите