Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ АПРИЛ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Напишете 10 нормални РП поста
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  EmptyYesterday at 10:12 pm by The Cosmos

» Предложения
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  EmptyYesterday at 6:45 pm by The Cosmos

» samuel hwang.
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  EmptyСря Апр 24, 2024 5:15 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  EmptyСря Апр 17, 2024 10:09 pm by The Cosmos

» Сам Сириус
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  EmptyВто Апр 16, 2024 11:11 pm by Isabelle.

» Дориан Форд
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  EmptyВто Апр 16, 2024 11:07 pm by Isabelle.

» Отсъствия
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  EmptyПон Апр 15, 2024 9:09 pm by Julian L. Ortiz.

» II. Игрален наръчник
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  EmptyВто Апр 09, 2024 5:24 pm by The Cosmos

» Керъл Харисън
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  EmptyПет Апр 05, 2024 10:57 pm by The Cosmos

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 13 потребители: 3 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости

Adam Heo, Isabelle., Sedimalko

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posters
The Cosmos (5689)
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9D 
Xiao Bai (2338)
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9D 
Isabelle. (2252)
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1815)
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9D 
Eva Massey. (1540)
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9D 
Liam S. (1389)
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9DSorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  LXMzz9D 


Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold

3 posters

Go down

Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  Empty Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold

Писане by Xiao Bai Чет Мар 25, 2021 10:06 pm


Sorry, among hundreds of teams, when it comes to being cheeky, no one can beat me.



2000 Чикаго 


- Къде са парите? Как така ги няма? Нали ти ги дадохме да платиш ипотеката? - не разбирах какво се случва.  


В един момент всичко беше страхотно, бяхме 21 годишни хлапаци световни шампиони, първият китайски отбор който е стъпил на почетната стълбичка в световната сцена по електронни спортове. Постижение в което никой не вярваше и в следващият момент всичко пропадаше пред очите ми.  


- От къде мислиш дойдоха парите за разходите по шампионата? - попита Фу Йе 


- От спонсори, нали това каза? - все още не разбирах какво се случваше. 


- Кой би дал толкова много пари на неутвърден отбор, без никакви постижения не бъди наивен! 


Сън Ли - “ДТ”, Сан Тан - “Gun”, Лан Жан - “Solo”, Хан Шан Ян - “Stardust” и аз - Райкър Уанг - “Dao Master” сме стари приятели израстнали заедно и преди три години създадохме отбор “Соло” с надеждата да покорим върхове и да покажем на светът че Китай има място на световната сцена на Електронните Спортиве. Но никога не бях очаквал да се озовем тук точно след като спечелихме световната титла.  


Какво можех да направя? Да кажа на останалите че сме разорени, че Фу Йе - нашият мениджър беше използвал всичките ни спестявания и сега не само че нямахме пукната пара, но щяха да вземат и домът ни? Колкото и да го мислех виждах само един изход, продадох всичко което имах, оставяйки си единствено пръстенът който символизираше победата ни, изплатих ипотеката и вложих останалите пари в касата на отбора, а след това си събрах багажа и си тръгнах. Напуснах  “Соло”, оставих приятелите си, напуснах електронните спортове, за един миг от световен шампион се оказах 21 годишен пенсиониран играч, без път и посока..... 


2013 Шанхай 


Дъждът се сипеше като изведро върху улиците на Шанхай, беше късна петък вечер, когато замъкнах натежалото си от умора тяло в интернет кафето в моя квартал, влязох вътре и се стоварих на един стол на бара без да се оглеждам изобщо и ударих главата си в плота 

- Тежък ден? - попита познатият глас на човекът който стоеше зад бара и полираше някаква чаша 

-Хм... - дори нямах сили да му отговоря.  

Бяха изминали почти 4 години от както се отказах от е-спорта и играта "Glory", мислех че мога да стоя далеч от нея, но в дни като днешния наистина съжалявах за решението си да напусна. Що за глупак бях в прайма на кариерата си, можех да постигна толкова много, досега можех да имам толкова много други титли и награди. Лан Жан и Сан Тан все още бяха в бизнесът. “Соло” все още беше тимът номер едно в Китай и измежду най - добрите в света, а аз? Аз бях 24 годишен работник нощна смяна в интернет кафето на човекът зад бара - Сън Ли без никаква представа какво правех с живота си. 

Можеше да е и по - зле, можеше да си на нейно място - обади се отново безразлично Сън Джи повдигнах глава и проследих погледът му. Малко по - далеч от нас около една от гейминг масите видях струпване на хора, а пред тях на два противоположни компютъра се състезаваха високо момче на може би 17,18 години отвсякъде излъчващ вида на заклет геймър, а срещу него седеше момиче на не повече от 15 с дълга гарваново черна коса, с няколко сини кичура в нея и красиви големи кафяви очи, хапеща нервно долната си устна взирайки се в мониторът пред нея с бръчки оформящи се между очите ѝ.  

 Предизвикал я че ако го победи ще ѝ позволят да тренира с тях - продължи с обяснението си, не че бях попитал  

Убиха я повече от сто пъти, но не се е отказала все още - довърши той, а аз поклатих глава. Взех бирата която ми беше подал и се изправих бавно отправяйки се към горният етаж, където бе стаята ми игнорирайки глъчката около себе си. 

В продължение на следващият месец момичето идваше в кафето всеки ден, сядаше на същото място и играеше играта с часове, когато видеше някой по - запознат се залепваше за него и го бомбардираше с безкрайни въпроси относно играта, ранговете, героите и техниката на играта и записваше всяко малко нещо в една тетрадка, а след това отиваше отново на мястото си прилагаше всяко ново открита информация в играта си. 

Дните се нижеха, сезоните се сменяха и с това постепенно моето внимание се приковаваше повече и повече към момичето. Не се познавахме, не го исках, но нейната решителност и инат ме придърпваха към себе си като магнит. Често се улавях как погледът ми се отправяше към мониторът ѝ, как  прехапвах уста или извъртах очи когато видех грешките които допускаше в играта. На моменти не можех да се сдържа и ѝ казвах какво да направи когато случайно минех покрай нея докато обслужвах клиентите.  

Дори не бях разбрал как се бях сближил с нея, как отново бях потънал в светът на играта “Glory”, но беше факт. Момичето се казваше Арания Бей, аз я наричах Шао Бей, тя беше дердевил, беше истинска стихия и безкрайно вироглава. За по - малко от три месеца с помощта на моите напътствия и ината си беше стигнала от дъното на върхът на класацията за аматьори в светът на “Glory”. Имаше невероятно бързи рефлекси, страшно голямо търпение и инат както и добра съобразителност и интелигентност. Можеше да имитира играта на другите играчи и да ги контра атакува само от няколко минути игра с тях. Можеше да предвиди действията им и да ги предотврати беше наистина неподправен талант.  

Но “Glory” не беше единственото нещо с което впечатляваше, тя бе добра във всичко което вършеше имаше онова неподправено детско любопитство искаше да опита от всичко в светът и никога не можеше да я задържиш на едно място прекалено дълго. 

2019 Хонг Конг 


- Не мога да повярвам че те оставих да ме убедиш да дойда тук - извиках към Сън Ли 

Сън Ли още известен като ДТ също като мен беше ветеран от светът на “Glory”, но за разлика от мен неговото напускане не бе по негов избор. ДТ все още поддържаше връзка със старият ни отбор, за разлика от мен. Когато напуснах “Соло” без никакво обяснение всички бяха шокирани и след това отношенията ни не бяха същите, не бях разговарял с никой от тях от тогава. Но ето ме тук отново в залата където започна всичко за нас, първото ни състезание за да наблюдавам от трибуните финала на шампионата на Китай между отборът на “Соло” и този на “Легендите”. ДТ настояваше да слезем във ВИП ложата, но аз нямах такова желание, не знаех какво да кажа на Соло или Гън затова предпочетох трибуните. 

Янли беше заменила състезателната кабина с тази на коментаторите и заедно с партньорът си излязоха на сцената. С всяка дума която казваха, напрежението в мен се покачваше, този адреналин сякаш очаквах да чуя своето име да бъде извикано когато започнаха да обявяват отборите. Трябваше да си призная че ми липсваше, колкото и да се опитвах да го блокирам не можех, тръпката, играта, адреналинът ми липсваха повече от колкото можете да си представите.  

Бей Уей Уей отбор Легенди - в момента в който името напусна устните на коментаторът залата избухна във възторжени скандирания.  

На сцената се появи  слаба, грациозна фигура облечена в бяло - сините цветове на отборът, но лицето ѝ бе покрито със плътна маска, а на главата ѝ имаше тъмна бейзболна шапка, само очите ѝ можеха да се видят, предполагам ако някой беше на разстоянието на което коментаторите бяха. И въпреки това в мен премина сякаш ток, не можех да посоча какво точно, но нещо във фигурата ѝ ми се струваше познато. 

Отборите се настаниха на местата си, състезанието и мачът започнаха и тогава я видях. “Отъм Рейн, Бей Уей Уей, Шао Бей онова 15 годишно момиче което до преди 3 години не знаеше нищо за светът на “Glory” сега бе на финалът, бореща се за първото място в Китай.  

Гледайки я там в малката остъклена кабина, заобиколена от останалите играчи, виждайки движенията на героинята ѝ на големите плазмени монитори, чувайки скандиранията на публиката знаех че мястото ѝ беше там на върхът. 

Но нещото което знаех по - добре от това бе фактът, че исках да бъда на върхът заедно с нея. 

Име: Райкър (Лей - Китайски) Уанг Dao Master / The Grand Master Of Demonic Ciltivation 
: 25/09/1990; Хонг Конг;

Leo Wu / Xiao Zhan / Lu Han / Simon Gong / Wang Yibo  

Опции за лик:

LEO WU


ГЕРОЯТ ПРИНАДЛЕЖИ НА ОРИГИНАЛНИЯТ СИ СОБСТВЕНИК И НЯМА ДА БЪДЕ ДАВАН НА ДРУГ.


Последната промяна е направена от Xiao Bai на Нед Апр 09, 2023 8:06 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Xiao Bai
Xiao Bai
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  Empty Re: Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold

Писане by Ryker Wang Вто Юни 29, 2021 5:12 pm

Аз ще го взема :love11:
Ryker Wang
Ryker Wang


Върнете се в началото Go down

Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  Empty Re: Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold

Писане by The Cosmos Вто Юни 29, 2021 11:08 pm

Твой е.



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  Empty Re: Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold

Писане by The Cosmos Пет Дек 17, 2021 11:58 am

Героят е свободен.

Update [23.01.22]: Героят е отново собственост на предишния си притежател.



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  Empty Re: Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold

Писане by The Cosmos Сря Окт 05, 2022 4:28 pm

Героят е отново свободен!



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold  Empty Re: Sorry, among hundreds of teams, no one can beat me when it comes to being cheeky. / On Hold

Писане by Sponsored content

Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите