Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ МАРТ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Напишете 5 нормални РП поста
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Арчибалд Ланкастър
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me EmptyYesterday at 8:57 am by The Cosmos

» Съобщения
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me EmptyВто Мар 26, 2024 12:42 pm by The Cosmos

» Връщане на герой
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me EmptyНед Мар 24, 2024 2:09 pm by The Cosmos

» II. Игрален наръчник
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me EmptyПет Мар 22, 2024 6:10 pm by The Cosmos

» ЗАВРЪЩАНЕ
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me EmptyВто Мар 19, 2024 12:58 am by Adam Heo

» Предложения
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me EmptyНед Мар 17, 2024 10:12 pm by The Cosmos

» Отсъствия
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me EmptyНед Мар 17, 2024 10:11 pm by The Cosmos

» БОНУСИ ЗА ПАСАЖЕР
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me EmptyНед Мар 17, 2024 9:53 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me EmptyНед Мар 17, 2024 9:12 pm by The Cosmos

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 7 Гости

Isabelle.

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posters
The Cosmos (5376)
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9D 
Xiao Bai (2230)
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9D 
Isabelle. (2159)
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1796)
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9D 
Eva Massey. (1458)
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9D 
Liam S. (1389)
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9DNothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me LXMzz9D 


Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me

2 posters

Go down

Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me Empty Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me

Писане by Adamain Taragay. Съб Яну 04, 2020 8:43 pm



 

kill your darlings, darling.



Аз съм сляпа.
Това е първото, което ще забележите в мен. А ако не е първото, което ще забележите със сигурност ще ме запомните с точно това. Жалко е, че всички ме свързват с това, но не мога да ми им промия мозъците.
Винаги съм била малко или много своенравна и това е бъркало в здравето на майка ми. Самотна майка със сляпо дете. Жалка картинка сме, но признавам ѝ го тя никога не се предаваше. Въпреки че според моите възгледи да се уповаваш на някаква измислена фигура с гръмкото име „Бог” беше непрактично, майка ми беше по-щастлива така, за това не протестирах на неделните служби, с неделното училище на което ме караше да ходя или пък с молитвите преди храна. Знаех, че в някои моменти на нея дори ѝ беше по-тежко от колкото на мен това състояние.
Тъй като от доста години съм сляпа на мен отдавна спря това да ми прави впечетление. А и повярвайте ми, виждам много повече неща, от колкото повечето хора могат дори да си представят. Все пак сте чували за развитите сетива на слепците, нали? Е, какво да ви кажа, така се случи, че моите са толкова развити, че когато приятелят на майка ми осъзна колко добре мога да долавям дишането и ритъмът на останалите хора реши, че ще бъда идеалния детектор на лъжата. Не сгреши разбира се, но това не донесе само плюсове в живота ми.
Вярно е, че се радвах колко ползотворна мога да бъда и ми харесваше да мога да помагам в местните полицейски управления. Не че моите думи можеха да се приемат в съдът, но на някои полицай само това им трябваше за да се мотивират да ровят, докато не разберат всичко, което им трябва. Бях полезна и важна. Харесваше ми. Но мразех колко врагове ми навличаше това. Аз можех и да го преживея, но непрекъснатият страх, в който живееше майка ми беше тежък за понасяне. Не исках да продължава да се притеснява повече за мен.
За това още когато бях на двадесет реших да се изнеса. Нямах нито стабилна работа, а така и не отидох в колеж. Реших, че съм изморена от образователната система и че с днешните технологии и до и без това широкия достъп на информация, който предлага интернет мога да се справя и сама. За това си намерих малък апартамент и заживях там единствено в компанията на любимата ми Каси – кучето водач. Разбира се проблемът, с хората които ме мразеха си оставаше за това единственият избор, който ми оставаше беше да се науча да се защитавам и сама, а приятелят на майка ми беше повече от щастлив да ми помогне с това. Две години тренировки с него свършиха чудеса с иначе крехкото ми тяло, развивайки вече и без това добрите ми сетива и инстинкти.
А тъй като уменията ми, като детектор на лъжата се разчуха започнах да работя и в частният сектор. Всякакви хора идваха при мен не само за да открия истината, но и да решавам всякакви проблеми. Острият ми ум, който не се побираше в „кутията на обществото“ много помагаше на останалите ограничени хора. Трудно беше да се определи точно какво работех, но обичах да казвам на останалите, че съм просто една от онези, които можеха да решат всеки проблем. Освен собствените си – ирония.  
И тъй като мили читателю ти чете търпеливо досега ще ти споделя и за инцидента при който ослепях. Както при останалите описани случки не очаквай много подробности.
Стана, когато бях на седем години. В блока ни живееше един психично болен човек, но той си пиеше лекарствата и беше много мил и въобще не му личеше, че не е добре. Но по незнайна за мен причина беше спрял да ги пие. Всички бяха забелязали промяна в поведението му, но кой да се сети, че не наред… Както и да е… Накратко отнякъде се беше сдобил със сярна киселина, която плисна в очите ми. Минаха години от тогава, но това все още едно от нещата, за които не говоря свободно. Хората могат да ме питат за всичко друго, но ако ме питат за загубата за зрение единственият отговор, който получават е „Беше инцидент.”. На други въпроси не отговарям. Могат сами да си представям откъде са белезите, които се крият зад слънчевите ми очила.  

Adamain Taragay


22 y.o. || Special skills: Superbly developed instincts and senses, lie detector. Good fighter and problem solver. High IQ. || Relations: Mother and her Boyfriend/detective/; One or two mafia members and other criminals who wants her death.






Може ли да ми смените името на "Adamain Taragay." И освобождавам Мари.
Adamain Taragay.
Adamain Taragay.


Върнете се в началото Go down

Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me Empty Re: Nothing ever comes for free. You can pay what you want, but you're never gonna own me

Писане by The Cosmos Съб Яну 04, 2020 9:02 pm

Бих искал да те приветствам с добре дошла в Енигма - една от последните пасажери, които ще се извисят!


Одобрена си!
Очаквай скоро продължението...
...идваш точно навреме.



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите