Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ МАРТ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Напишете 5 нормални РП поста
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Арчибалд Ланкастър
Dark waves calling to drag me. EmptyYesterday at 8:57 am by The Cosmos

» Съобщения
Dark waves calling to drag me. EmptyВто Мар 26, 2024 12:42 pm by The Cosmos

» Връщане на герой
Dark waves calling to drag me. EmptyНед Мар 24, 2024 2:09 pm by The Cosmos

» II. Игрален наръчник
Dark waves calling to drag me. EmptyПет Мар 22, 2024 6:10 pm by The Cosmos

» ЗАВРЪЩАНЕ
Dark waves calling to drag me. EmptyВто Мар 19, 2024 12:58 am by Adam Heo

» Предложения
Dark waves calling to drag me. EmptyНед Мар 17, 2024 10:12 pm by The Cosmos

» Отсъствия
Dark waves calling to drag me. EmptyНед Мар 17, 2024 10:11 pm by The Cosmos

» БОНУСИ ЗА ПАСАЖЕР
Dark waves calling to drag me. EmptyНед Мар 17, 2024 9:53 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
Dark waves calling to drag me. EmptyНед Мар 17, 2024 9:12 pm by The Cosmos

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Isabelle., АрчибалдЛанкастър

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posters
The Cosmos (5376)
Dark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9D 
Xiao Bai (2230)
Dark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9D 
Isabelle. (2158)
Dark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
Dark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1796)
Dark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9D 
Eva Massey. (1458)
Dark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
Dark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9D 
Liam S. (1389)
Dark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
Dark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
Dark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9DDark waves calling to drag me. LXMzz9D 


Dark waves calling to drag me.

2 posters

Go down

Dark waves calling to drag me. Empty Dark waves calling to drag me.

Писане by Judith Clifford Сря Апр 20, 2022 9:23 pm

Dark waves calling to drag me. Tumblr_nt545r1C7C1u9bu0mo1_500
Judith Clifford - 23 - Jenna Coleman


Няма ли никога да си простим, ние с теб? Няма ли някога да спрем да обричаме душите ни на безкрайно страдание? Всички тези животи не ни ли бяха достатъчни, кажи ми, за да спрем да се обичаме, аз и ти? Защо във всеки живот търся твоите очи? А ти, кажи ми, защо продължаваш да идваш в сънищата ми? Защо копнееш да ме срещнеш отново и отново? Не те ли боля достатъчно? Спасение търсиш в мен, знам! Но не виждаш ли!? Всеки път щом си толкова близо да го достигнеш, го губиш заедно с мен! Шега на съдбата? Или на някоя лукава вещица? А дали съдбата не е лукава вещица? Кажи ми. Разкажи ми, любими мой, за многото ни животи. За това как нашата любов не познава нито време, нито място. Разкажи ми, за многото пъти в които се влюбих в теб и не забравяй да ми разкажеш за всеки един път в който умрях в обятията ти. Сърцето ти се свива, нали? Знам, любими, но прости ми. Прости ми за това, че нито веднъж не повярвах на думите ти. Прости ми за това, че обичах други само защото спомена за теб не бе достатъчно жив. Прости ми, че не вярвах мъжа от сънищата ми да е истински! Прости ми, любов моя и не забравяй. Не забравяй да ми припомниш всичко.
Вечно твоя, А.
 
 
 
 
- Прокълната е да се преражда. Във всеки живот среща своя любим, но целувката им не разваля проклятието, напротив – самата целувка е проклятието, заради което тя умира.
- При всяко прераждане губи паметта си.
- Имала е много животи, много имена. Била е майка и дъщеря, съпруга и вдовица, кралица и слугиня, дама и боец, но първото ѝ име е Арлийн.
Judith Clifford
Judith Clifford


Върнете се в началото Go down

Dark waves calling to drag me. Empty Re: Dark waves calling to drag me.

Писане by The Cosmos Чет Апр 21, 2022 1:21 am

ОДОБРЕНА!

Уведомен съм, че героят ще се използва само за Земята и няма да участва в Енигма.



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите