Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ МАРТ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Напишете 5 нормални РП поста
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Арчибалд Ланкастър
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. EmptyYesterday at 8:57 am by The Cosmos

» Съобщения
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. EmptyВто Мар 26, 2024 12:42 pm by The Cosmos

» Връщане на герой
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. EmptyНед Мар 24, 2024 2:09 pm by The Cosmos

» II. Игрален наръчник
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. EmptyПет Мар 22, 2024 6:10 pm by The Cosmos

» ЗАВРЪЩАНЕ
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. EmptyВто Мар 19, 2024 12:58 am by Adam Heo

» Предложения
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. EmptyНед Мар 17, 2024 10:12 pm by The Cosmos

» Отсъствия
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. EmptyНед Мар 17, 2024 10:11 pm by The Cosmos

» БОНУСИ ЗА ПАСАЖЕР
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. EmptyНед Мар 17, 2024 9:53 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. EmptyНед Мар 17, 2024 9:12 pm by The Cosmos

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 1 Регистриран, 0 Скрити и 10 Гости

Isabelle.

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posters
The Cosmos (5376)
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9D 
Xiao Bai (2230)
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9D 
Isabelle. (2158)
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1796)
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9D 
Eva Massey. (1458)
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9D 
Liam S. (1389)
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9DI'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. LXMzz9D 


I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast.

2 posters

Go down

I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. Empty I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast.

Писане by Killian Huang Пет Сеп 24, 2021 11:04 pm

I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. 9795c619c8b73b6ea4fa5dd7dcc433fd97e82a11


Никой не го разбираше, никой не можеше да намери логика в действията му. Защо някой с неговата интелигентност и външен вид би избрал професия като агент под прикритие? Но още по - объркващото бе колко добър в тази роля всъщност беше.
Когато си най - добрият в това което правиш, когато в моментът в който лицето ти се покажеше някъде и цялото внимание моментално се насочваше към теб, това полагаше основите на много проблеми. Ако не вярвайте попитайте Килиан Хуанг. На двадесет и пет той вече си беше проправил пътя до ранга на специален агент и то не къде да е, а в специалните части. Всички в тима за внедряване знаеха името му, то се носеше из участъка като легенда. Килиан беше перфектен, с перфектната си фигура, красиво лице, богат речник, способността да се приспособява към всякакви обстоятелства и интелигентността му, да не споменаваме фактът, че говореше осем езика и няколко диалекта. Откакто бе назначен към Black Ops рейтинга на тима за успешни внедрявания беше сто от сто. Но той бе добър не само в работата си, той беше перфекционист и в животът си. Караше скъпа кола, живееше в голяма къща, имаше красива съпруга, която го подкрепяше напълно във всяко едно начинание. Ако погледнете отстрани животът му беше перфектен. 
И точно това не се харесваше на някой доста по - алчни и амбициозни хора в отдела. 
Мисията беше ясна, целта също, всичко вървеше по план или поне така Килиан си мислеше. Пристъпи уверено в нощният клуб като всяка друга вечер през последният месец. Беше му отнело три месеца за да се добере до най - вътрешният кръг около целта си - Мин Кзяо. Човека беше известен със своята бдителност също колкото и със своята жестокост. За него нямаше значение кого наранява, жени, деца, възрастни хора, ако решеше, че са пречка по пътя му никой и нищо не можеше да ги спаси. Килиан пристъпваше бавно, с походка подхождаща на хищник, облечен с черен костюм, с бяла риза подчертаваща изваяното му като на гръцки бог тяло докато си играеше с близалката в устата си. Мислеше си, че това е ден като всички предишни, че босът го викаше за да стои до него и да го наблюдава как шмърка линия след линия най - висококачественият кокаин или как си играе на котка и мишка с нищо не подозиращи жертви които са имали нещастието да се изпречат на пътя му. 

Но нищо не можеше да го подготви за онова което наистина предстоеше да се случи само след няколко минути. Пристъпи във вътрешната част на клуба и замръзна на място ужасен от гледката пред себе си. Мин Кзяо се беше настанил на едно сепаре, отпуснат назад с чаша отлежал скоч в ръката си и няколко полу - голи жени увиващи се около него като отровни змии. Трима бодигарда с черни костюми и още по - черни слънчеви очила макар клубът да беше достатъчно тъмен, че и без очила да имаш проблеми бяха застанали зад него. Но нищо от това не бе причината за ужаса който го беше връхлетял, както и за надигащата се огнена лава във вените му. 
Не причината за всичко това бе сцената която се развиваше на няколко метра пред лицето на мафиота. А именно там на сцената заобиколена от няколко едри и много гнусно изглеждащи мъжаги се намираше не друг, а самата Хуанг Ай Ма. Съпругата му бе вързана като животно, около шията ѝ имаше каишка която очевидно имаше шипове от вътрешната си страна защото струих от кръв се спускаха по порцелановата ѝ кожа. Красивата ѝ червеникаво кафява коса се пускаше като водопад около раменете ѝ, очите ѝ бяха закрити с маска, а в устата ѝ беше сложена една от онези топките с каишки които не ѝ позволяваха да говори. Мъжете около нея плъзгаха гнусните си ръце по тялото ѝ провокирайки я, някоя използваха камшици за да я измъчват. 
Гледката беше ужасяваща и Килиан не можеше да я понесе, без да мисли, забравил за мисията си и положението си, забравил за всичко се втурна към сцената и започна да се бие с мутрите. Юмруци, ритници, викове и кръв започнаха да хвърчат из помещението. Единствената мисъл в съзнанието му бе, че трябва да я спаси, постепенно, друга мисъл превзе съзнанието му - "Никой нямаше да излезе жив от тук". 
Но грешеше. Килиан излезе жив от клуба онази вече, ранен, в кома със счупени ребра, фрактура на черепа, куршум в крака и още куп други рани, но жив. Същото обаче не можеше да се каже за Ай Ма. Това на което Килиан се натъкна бе само началото на ужаса който жена му щеше да преживее тази вечер, преди да грабне шилото за лед и да го забие във сърцето си. А самият Килиан щеше да стане очевидец на всичко случило се, без да може да направи нищо за да го предотврати.
Когато Килиан се събуди от комата си бяха минали вече шест месеца, но не беше същия. Килиан Хуанг не помнеше нищо, последният му спомен беше как организира изненада за първата им годишнина, преди да стане агент, преди Black Ops. 
В следствие от раните си и продължителната кома кракът му губи част от мобилността си, а той решава, че не му е нужна след като и нея я няма. Погълнат от депресията си и преследван от образа ѝ навсякъде където отиде Килиан решава да се премести да живее в Сеул, стартира нова компания фокусирана върху виртуалната реалност. Където използва образът на Ай Ма за главен NPC герой давайки ѝ името Емма
I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. Tumblr_pjgn0wePZ81xkntwio2_r2_540

Но макар Килиан да не си спомня нищо за случилото се през последните четири години от животът му, има някой който си спомня всичко. Някой който помни всеки един миг, всяко едно действие, всяко едно решение което бе довело от финалният резултат. Някой който помнеше лицата на всеки един замесен в смъртта на Хуанг Ай Ма, някой който щеше да ги накара да си платят един по един. Много бавно, много мъчително. Някой когото никога не бихте искали да срещнете.
Temper goes from zero to 150 real fast. Then the monster comes out.


I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. E0b6b40358d008cee9ba8db8283c4661185369a0


*********
P.S Моля да ми смените името на Killian Huang


Последната промяна е направена от Killian Huang на Вто Окт 11, 2022 8:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Killian Huang
Killian Huang
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast. Empty Re: I'm afraid of me, not you. Temper goes from 0 to 150 real fast.

Писане by The Cosmos Пон Сеп 27, 2021 2:05 pm

Отмъщението е чукало на вратата.
Друг е въпросът дали е успяло да се осъществи
преди Енигма.

Добре дошъл!
П.п. Съжалявам за забавянето.

Добавени 1 бронзов и 1 диамантен сандък и ключове за тях.
Hint: Ако събереш 10 сандъци и ключове от един вид и ги отвориш наведнъж, получаваш БОНУС 1 сандък и ключ от същия вид.
Космос пазар за тази седмица НЯМА да има.



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите