Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ АПРИЛ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Напишете 10 нормални РП поста
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
Lissie Barbara Braxton. Free EmptyYesterday at 3:24 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
Lissie Barbara Braxton. Free EmptyСря Апр 17, 2024 10:09 pm by The Cosmos

» Сам Сириус
Lissie Barbara Braxton. Free EmptyВто Апр 16, 2024 11:11 pm by Isabelle.

» Дориан Форд
Lissie Barbara Braxton. Free EmptyВто Апр 16, 2024 11:07 pm by Isabelle.

» Отсъствия
Lissie Barbara Braxton. Free EmptyПон Апр 15, 2024 9:09 pm by Julian L. Ortiz.

» II. Игрален наръчник
Lissie Barbara Braxton. Free EmptyВто Апр 09, 2024 5:24 pm by The Cosmos

» Керъл Харисън
Lissie Barbara Braxton. Free EmptyПет Апр 05, 2024 10:57 pm by The Cosmos

» between a man and a monster; rin
Lissie Barbara Braxton. Free EmptyПет Апр 05, 2024 2:21 pm by The Cosmos

» Светлана Морозова
Lissie Barbara Braxton. Free EmptyПон Апр 01, 2024 10:20 am by The Cosmos

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 4 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Isabelle., WizardT, АрчибалдЛанкастър, Сам Сириус

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posters
The Cosmos (5587)
Lissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9D 
Xiao Bai (2314)
Lissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9D 
Isabelle. (2239)
Lissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
Lissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1807)
Lissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9D 
Eva Massey. (1519)
Lissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
Lissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9D 
Liam S. (1389)
Lissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
Lissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
Lissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9DLissie Barbara Braxton. Free LXMzz9D 


Lissie Barbara Braxton. Free

Go down

Lissie Barbara Braxton. Free Empty Lissie Barbara Braxton. Free

Писане by elyas. Пон Авг 23, 2021 7:25 pm


lissie barbara braxton.
28. teacher.
karoline herfurth.
-Той работи тук! - почти щях да опищя целия коридор пълен с ученици. Правилно ли виждам? Свалям очилата си, доста глупаво от моя страна, търся кутийката им в чантата ми, за да извадя от там малката розова кърпичка и да ги почистя. Мисията беше успешна. Следващата завърши с напукването на стъклата на очилата ми.
-Успокой се, Лизи - Татяна от другата ми страна се навежда и взима падналите ми очила. Не виждам надалеч.
-Нищо не виждам - напомням за този факт и изпуфтявам недоволно. Притеснена съм и усещам, че ръцете ми се потят. - Дай ми това - казвам и измъквам очилата от ръцете й.
-Какво толкова като сте спали заедно?
-Какво толкова ли?! Ще работим заедно! Това е толкова...нередно - не успявам да довърша, но след кратка пауза зашивам последната дума към иречението. - Престанете да тичате! - викам по децата, които тичат около мен. Хващам Татяна под ръка и свиваме в другия коридор, надявам се Елиас да не ме е забезал.
Въздъхвам шумно. Не си признавам, когато ме упрекват, но имам няколко мании - контрол и перфекционизъм.. Също не обичам да се отказвам дори когато е очевидно, че каузата е загубена. Като 11 в. Не искам да си призная, че са ужасни деца и че не мога да се справя с тях.
-Бракстон, в кабинета ми - чу се по говорителя.
-Успех!
Ще ми трябва, помислям си. Въздъхвам и оправям полата си, имам чувството, че нещо с нея не е наред през цялото време. Нищо не виждам, но добре познавам училището. Всичко е размазано, но стигам до кабинета на директорката.
-Седни или не сядай, все едно - почва русата жена. - 11 в имат нов класен ръководител - тъкмо приближавам, за да седна, но думите на жената ме стъписват и не се чудя кой ли би ги взел? Последната им класна се беше хвърлила от четвъртия етаж на училището с обещанието повече никога да не се върне.
-Но ко... - не успявам да довърша, защото тя ме прекъсва и ми дава желания отговор.
-Милър. Елиас Милър - отварям широко уста и след малко я затварям. - Д-д-д-доб-ре - казвам, а след това излизам от кабинета.
Дразня се, че някой е заел мястото ми. Но това е 11 в. А те са ужасни. Забравям за счупените си очила, без които няма да мога да преподавам. Нямам търпение да каза на Татяна, да се прибера с колелото ми у дома и да се позабавляваме по случая.
tag: ---
elyas.
elyas.
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите