Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ МАРТ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Напишете 5 нормални РП поста
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Арчибалд Ланкастър
"You and me are in love with the same woman" EmptyToday at 8:57 am by The Cosmos

» Съобщения
"You and me are in love with the same woman" EmptyВто Мар 26, 2024 12:42 pm by The Cosmos

» Връщане на герой
"You and me are in love with the same woman" EmptyНед Мар 24, 2024 2:09 pm by The Cosmos

» II. Игрален наръчник
"You and me are in love with the same woman" EmptyПет Мар 22, 2024 6:10 pm by The Cosmos

» ЗАВРЪЩАНЕ
"You and me are in love with the same woman" EmptyВто Мар 19, 2024 12:58 am by Adam Heo

» Предложения
"You and me are in love with the same woman" EmptyНед Мар 17, 2024 10:12 pm by The Cosmos

» Отсъствия
"You and me are in love with the same woman" EmptyНед Мар 17, 2024 10:11 pm by The Cosmos

» БОНУСИ ЗА ПАСАЖЕР
"You and me are in love with the same woman" EmptyНед Мар 17, 2024 9:53 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
"You and me are in love with the same woman" EmptyНед Мар 17, 2024 9:12 pm by The Cosmos

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 11 потребители: 2 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Asmodeus, АрчибалдЛанкастър

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posters
The Cosmos (5376)
"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D 
Xiao Bai (2230)
"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D 
Isabelle. (2158)
"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1796)
"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D 
Eva Massey. (1458)
"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D 
Liam S. (1389)
"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D"You and me are in love with the same woman" LXMzz9D 


"You and me are in love with the same woman"

2 posters

Go down

"You and me are in love with the same woman" Empty "You and me are in love with the same woman"

Писане by Sebastian Lopez Чет Юни 24, 2021 11:11 am

SEBASTIAN LOPEZ/ZORRO
30 years old
FC: Christian Meier

"You and me are in love with the same woman" 2

"You and me are in love with the same woman" 62e8828fa4606339973ba3737dfba352--musketeers-christian

"Ти и аз сме влюбени в една и съща жена." - думите звучаха толкова силно. Излизаха от нагрубелите му устни с трепет, с вълнение от това, което е видял. И с малко тъга... защото Я беше срещнал като Зоро. Но нямаше да му пречи да я срещне и като Себастиан. Тъмната пещера пазеше зловещи тайни, но и много спаведливост!

***

"Чухте ли? Зоро се е възродил!" - подшушваше едно дете на други две.
"Не вярвам!" - отговори едното.
"Да, наистина! Майка ми каза, че го е виждала вечер да ходи по покривите. Лъжат ни, че били мишки на тавана!"

"Родриго, прибирай се!" - плътния глас на майката, която се показа през прозореца накара децата да подскочат от уплаха. Детето кимна и се обърна към приятелите си.
- Ще видите... всичко ще излезе наяве. Митът за Зоро е реалност!
- Въобразяваш си, Родриго. - засмя се другото момче, а Родриго се намуси.
- Добре, ако искаш ми вярвай... - хвана си чукалата и се прибра при майка си. Явно беше време за вечеря.

Не малко хора, възрастни при това, са съгласни с това, което каза Родриго. Да, виждали са го. Той явно наистина съществува.
И макар в това малко градче, недалеч от столицата Лима, Перу, съществуваше човек, който беше Зоро. Можеше ли да се вярва на хората, които шушукаха всеки ден? Времето щеше да покаже. Едно беше ясно - в един момент щеше да се стигне до неговото търсене под дърво и камък. Но дали щеше така лесно да се даде? Справедливостта трябваше да възтържествува. Как би станало това, когато коменданта и губернатора на областта са напълно в противоположна насока?

***

Моето име е Себастиан Лопез.
Баща ми е знаменит и честен човек, на когото аз помагам с каквото мога. По професия съм адвокат в малкото ни градче, но по призвание - съвсем различно. Но тихо. Това не трябва никой да узнава никога. В града ни има прекалено много корупция и по-висшестоящите гледат да омерзят по-слабите от тях. И макар че съм от висшето общество, никога не съм се чувствал като част от тях. Най-малкото пък бих се съгласил някой честен човек да влезе в затвора.
Затова се наложи да опитам нещо различно, което в моето детство наричахме ... Зоро.
Един мит, който успях да превърна в реалност.
И няма да се спра пред нищо, докато не стигна до крайната справедливост.

Но кой би очаквал, че една злополучна среща би накарала мъжът в мен да събуди емоциите си?! Тя ме отвя... тя ми замъгли зрението, заради нейните дълбоки и големи очи, отворени за света. И точно тогава хората разбраха, че Зоро съществува. И това се случи, заради НЕЯ.
Тя е бедствие... ураган. Удари силно и разтърси целия град...
Ами сега?!
Как бих живял два живота, как сърцето ми ще тупти за двама?! Как ще се справи Зоро със своята скрита самоличност и Себастиан с неговите адвокатски умения?!
Как бих могъл да я видя отново, когато ме видя под маската... а редно ли ще бъде да я потърся като Себастиан. Дали няма да се усети?! Скритата ми самоличност започна да се пропуква, а трябваше да се залепи задължително! И дали счупеното щеше да се прикрие???

Двадесет и първи век.
Един човек, жадуващ за справедливост.
Една жена, която обърка всичките му планове...
Сега накъде?


Не съм решил дали ще участвам в Енигма, но ми се искаше с приятелката ми да направим тези герои.
Ако е проблем, не ме одобрявайте. ;ddd
Може ли и името да ми смените на Sebastian Lopez, благодаря.
Sebastian Lopez
Sebastian Lopez
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

"You and me are in love with the same woman" Empty Re: "You and me are in love with the same woman"

Писане by The Cosmos Чет Юни 24, 2021 11:30 am

Не се притеснявай, всеки герой е добре дошъл!

ОДОБРЕН!

Нямаме търпение да видим всичко от теб и Етелдреда.
Добре дошъл!



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите