Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CREDITS

The graphic ideas
of the forum are powered by:
Images from PINTEREST
Special Arrows
Artifacts and Capsules
Some of the monsters
Design and coding
made by
S. D.
Developing the passengers
created by
R. N.
S. D.
E. E.
H. G.
The Story
created by
R. N.
H. G.
Y. D.
МЕСЕЧНО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО
МЕСЕЦ АПРИЛ


За да спечелите месечния бадж, трябва да
Напишете 10 нормални РП поста
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Съобщения
Mirror, mirror on the wall.. EmptyYesterday at 3:24 pm by The Cosmos

» Запазване на лик
Mirror, mirror on the wall.. EmptyСря Апр 17, 2024 10:09 pm by The Cosmos

» Сам Сириус
Mirror, mirror on the wall.. EmptyВто Апр 16, 2024 11:11 pm by Isabelle.

» Дориан Форд
Mirror, mirror on the wall.. EmptyВто Апр 16, 2024 11:07 pm by Isabelle.

» Отсъствия
Mirror, mirror on the wall.. EmptyПон Апр 15, 2024 9:09 pm by Julian L. Ortiz.

» II. Игрален наръчник
Mirror, mirror on the wall.. EmptyВто Апр 09, 2024 5:24 pm by The Cosmos

» Керъл Харисън
Mirror, mirror on the wall.. EmptyПет Апр 05, 2024 10:57 pm by The Cosmos

» between a man and a monster; rin
Mirror, mirror on the wall.. EmptyПет Апр 05, 2024 2:21 pm by The Cosmos

» Светлана Морозова
Mirror, mirror on the wall.. EmptyПон Апр 01, 2024 10:20 am by The Cosmos

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 78, на Чет Мар 25, 2021 6:07 pm
Top posters
The Cosmos (5587)
Mirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9D 
Xiao Bai (2312)
Mirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9D 
Isabelle. (2237)
Mirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9D 
Xavier-Alexander M. (1965)
Mirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9D 
Ashleigh Ortiz. (1807)
Mirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9D 
Eva Massey. (1519)
Mirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9D 
Kathleen Saunders. (1401)
Mirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9D 
Liam S. (1389)
Mirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9D 
-e.fairchild (1161)
Mirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9D 
Gareth Sunwalker (988)
Mirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9DMirror, mirror on the wall.. LXMzz9D 


Mirror, mirror on the wall..

3 posters

Go down

Mirror, mirror on the wall.. Empty Mirror, mirror on the wall..

Писане by Savanna. Чет Апр 22, 2021 7:41 pm

This character is

RESERVED

Some days I don’t feel like myself.


Mirror, mirror on the wall.. M7I8zS8

24 години 365 дни във всяка, се събуждам и виждам в огледалото едно и също лице. Остра брадичка, добре изразени скули, рyсолява коса и небесно сини очи. Мога да видя, че човекът в огледалото е красив, но не го познавам. 
Срещам го отново всеки следващ ден и той е също толкова чужд, колкото всеки човек срещнат от вас в метрото, кмижарницата или кафенето. 

Аз страдам от Prosopagnosia , болест при която човек не може да различава лица, дори своето собствено. Не познавам родителите си, брат си, не познавам най-добрия си приятел, не познавам и себе си. Поради тази причина рисувам по тялото си, защото мога да запомня татуировките и да се разпозная по тях. Като малък брат ми не знаеше коя ръка му е лява и коя дясна, за това на лявата рисуваше звезда. И аз правя нещо такова. 

-До скоро виждане, приятел ! - Кимвам на отражението ми и съм наясно, че в мига, в който отделя очи от огледалото - моето лице ще изчезне от ума ми. И следващия път ще го видя отново като непознато. 

Сигурно се чудите как успявам да разпозная близките си? Майка ми има руса коса и писклив, но мил глас. Тя прави най-вкусните палачинки и когато е притеснена си търка очите прекалено често. 

Баща ми, човека, който винаги е прекалено зает, се шегува неуместно и ме нарича “Хлапе” въпреки факта, че отдавна не съм такова. 

А брат ми. Той винаги има какво да каже, дори когато не е нужно да го казва и дори най-вече тогава! Поне не мога да преброя различните момичета които води вкъщи, защото дори една да беше - нямаше да я различа. Но се съмнявам , че мацката си боядисва косата през два дни! 

Единствената причина поради която водя що годе нормален живот са парите на семейството ми и влиянието, което притежават! Ноамел Ривън е CEO в Ривън Корп , най-голямата компания за Нано технологии в щата Калифорния. Ние произвеждаме и специализираме в медицинска технология. Брат ми цял живот е подготвян да наследи компанията , а аз предпочитам да се занимавам с дейности, за които не се изисква да съм в центъра на вниманието , да разпознавам хора. За това предпочитам музиката . Никой не ти задава въпроси когато свириш и пееш . Интересуват се от това само да те чуят . 

Име: Максуел Ривън 
FC: Mikkel Jensen
Години 25-6
Музикант , притежава свой лейбъл 
Разяснения : Наследява Ривън Корп след като брат му е арестуван за незаконна дейност зад граница. 
Страда от Прозопагнозия , болест, поради която не може да разпознава лица.  


Последната промяна е направена от Savanna. на Сря Май 12, 2021 7:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Savanna.
Savanna.
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

Mirror, mirror on the wall.. Empty Re: Mirror, mirror on the wall..

Писане by maxwell riven Чет Апр 22, 2021 7:48 pm

Идвам да си го взема! :positive7:
maxwell riven
maxwell riven
Passenger
Level 1


Върнете се в началото Go down

Mirror, mirror on the wall.. Empty Re: Mirror, mirror on the wall..

Писане by The Cosmos Чет Апр 22, 2021 7:53 pm

Твой е. : )



cosmic issues
The Cosmos
The Cosmos
Game Master


https://enigma-rpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Mirror, mirror on the wall.. Empty Re: Mirror, mirror on the wall..

Писане by Sponsored content

Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите